Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.5. 2016

34. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Martin Svoboda - V kamenech

 

Česká společnost V KAMENECH má sídlo v Říčanech u Prahy. Zabývá se především dovozem, prodejem, zpracováním a vyhledáváním minerálů, šperků, drahých kamenů, výrobků z drahých kamenů, esoterických a masážních pomůcek z kamenů, dekorativních kamenů do interiéru, surových kamenů pro další zpracování či talismanů z drahých kamenů. V nabídce má dále tromlované kameny, ručně broušené tromlované kameny, sbírkové kameny, zkameněliny, broušené kameny a šperky.

Firma má bohaté zkušenosti a znalosti v oblasti esoteriky, mineraologie a souvisejících oborů. Zabývá se i zpracováním drahých kamenů a minerálů podle přání zákazníka, poradenstvím v oblasti obchodu s minerály a drahými kameny a řadou dalších činností.

Jednou z hlavních priorit firmy je velký výběr přírodních neopracovaných kamenů. Často se jedná o vzácné druhy nebo žhavé novinky ze světových nalezišť - vždy v různých úrovních kvality od běžné po velmi vysokou.

S jejím zbožím se můžete seznámit na e-shopu Manikjagems.cz  Název je víc než příznačný - manikja znamená v sanskrtu rubín.

Zákazníky společnosti V kamenech jsou nejen specializované obchody s minerály, ale i čajovny, obchody s dárkovými předměty, esotericky zaměřená knihkupectví, přednášková a léčitelská centra a mnoho dalších míst, kde se lidé nechají uchvacovat touto zdánlivě neživou krásou.

 

 

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště