Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
14.-15.11. 2015

33. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Šperky od značky TKADLECOVÁ ŠPERK

 

Šperky pod značkou TKADLECOVÁ ŠPERK  jsou ručně zhotovovány klasickou zlatnickou technikou podle vlastních autorských návrhů v malých sériích. Některé z nich díky užití unikátních minerálů či fosílií představují jedinečné neopakovatelné kusy. 

Šperky jsou vyráběny ze stříbra o ryzosti 925/1000. Převážná většina z nich je povrchově upravena rhodiováním. Jedná se o povrchovou úpravu, která zabraňuje rychlé a přirozené oxidaci stříbra. Vzhledem k tomu, že rhodium je dražší než zlato, je na šperky nanesena jen tenká vrstva, která se svým leskem podobá bílému zlatu. Takto upravené šperky jsou mnohem odolnější, mají větší lesk a nepodléhají tak rychle oxidaci.

Každý šperk je opatřen mistrovskou značkou s monogramem, dále pak buď ryzostní značkou, nebo českou puncovní značkou dle platných právních předpisů.

Pokud v nabídce nenajdete šperk podle Vašich představ, můžete si jej nechat  zhotovit podle Vašeho individuálního přání či Vámi vybrané předlohy. Jakoukoli objednávku je možné přizpůsobit přání zákazníka, zejména pokud jde o kombinaci kamenů, uzávěry náušnic apod.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště