Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
14.-15.11. 2015

33. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Orgonity pro vaše zdraví

 

 
Patogenní pole poškozují molekulární vazby, DNA, buněčné biochemické procesy, přetěžují organismus, který se celou dobu brání a přestává odolávat. Řešením nebo zmírněním obtíží mohou být orgonity. Trpíte-li únavou, špatným spaním, nedostatečnou imunitou nebo stresy, můžete  vyzkoušet orgonit.

Podle své velikosti, složení a dosahu orgonity harmonizují:    
ELEKTROSMOG: Orgonit zmírňuje působení elektromagnetických polí: úsporných žárovek, zářivek, mobilů, wi-fi, venkovních vysílačů, radarů, trafostanic, vedení vysokého napětí a jiných neodstranitelných technologií v blízkém okolí.

GEOPATOGENNÍ ZÓNY: Orgonit neutralizuje zdraví škodlivý vliv tektonických zlomů, poruch a vodních pramenů v podloží = ideální trvalé řešení.

PSYCHOSOMATICKÉ ZÓNY: orgonit uklidňuje "atmosféru" doma, v práci a sociálních prostorách všeho druhu, neboť neutralizuje i tento druh disharmonických energií - usadí emoce, napětí a stresy. Orgonity nezmění měřitelnou velikost patogenního pole, ale  jeho škodlivý charakter. Člověk se lépe vyspí, rostlinám se lépe daří.  Orgonity stále nabíjí a vitalizují životní prostředí,  podporují ekologii a zdravý život v dosahu několika metrů. 

Orgonity obsahují: křišťály, kovové hobliny, tepanou měď, zlato, drahé kameny, zdobné komponenty, pryskyřici nebo vosk.

Více o principu, historii, zkušenostech a zajímavých tipech na další použití se dočtete na stránkách www.ORGONITY.eu

Firma Orgonity.eu také měří přístroji elektrosmog, geopatogenní zóny, hledá vodu.  Další vysvětlení, co na nás působí a jak se bránit a chránit najdete na http://zony.vbrne.info

  

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště