Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
14.-15.11. 2015

33. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Broušené drahé kameny společnosti E-GEMS

 

Společnost E-GEMS se zabývá především obchodem s přírodními broušenými drahými kameny. Specializuje se především na drahé, investiční a sbírkové kameny z tropické Afriky (Tanzanie, Mosambik, Kongo, Keňa, Nigérie, Mali aj.), jihovýchodní Asie (Myanmar, Vietnam, Laos, Kambodža apod.) a Ruska. Dále pro své zákazníky získává drahé kameny i ze zcela netradičních a nových oblastí. Firma také monitoruje situaci na již vyčerpaných lokalitách, zda se na nich neobjeví nový materiál vhodný k broušení. 

Kvalitní drahé kameny získává společnost E-GEMS přímo z dolů po celém světě - jak od majitelů, tak od drobných kopáčů. Surovina je pak následně zpracována z větší části českými brusiči drahých kamenů. 

Zákazníky společnosti E-GEMS jsou sběratelé drahých kamenů, návrháři šperků, klenotníci a zlatníci, zájemci o investiční drahé kameny, milovníci drahých kamenů a muzea.

U firmy E-GEMS jse možné sehnat či objednat vybroušení starých českých granátů do starožitného šperku, v němž chybějí. Společnost dále nabízí markazitové a diamantové routy, malé tyrkysové mugle, perličky apod. 

Ke všem nabízeným drahým kamenům je možné zprostředkovat znalecký posudek. 

andalusit

amazonit

spinel 

růženín

ohnivý opál

prehnit

topaz imperial 

chalcedon

 

těžba rubínů - Vietnam

hledání rubínů ve Vietnamu
Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště