Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
23.-24.5. 2015

32. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Broušené drahé kameny společnosti e-gems.eu

 

Společnost e-gems.eu se zabývá obchodem s drahými kameny. Tyto kameny pro Vás nakupuje zpravidla přímo z dolů po celém světě. Specializuje se především na drahé, investiční a sbírkové kameny z tropické Afriky (Tanzanie, Mosambik, Kongo, Keňa, Nigérie, Mali aj.), jihovýchodní Asie (Myanmar, Vietnam, Laos, Kambodža apod.) a Ruska. Navíc připravuje pro své zákazníky drahé kameny ze zcela netradičních – nových oblastí jako je Mongolsko, Rwanda či Grónsko.

Téměř všechny nabízené kameny byly zpracovány českými brusiči drahých kamenů, menší část byla broušena v německém Idar Obersteinu a pouze malá část jinde. Nabízené kameny splňují nejvyšší požadavky kladené na kvalitu suroviny i zpracování.

Zákazníky společnosti e-gems.eu jsou návrháři šperků, klenotníci a zlatníci, sběratelé drahých kamenů, zájemci o investiční drahé kameny, milovníci drahých kamenů a muzea (zpravidla z USA, Ruska a Japonska)

Kameny společnosti e-gems.eu můžete kromě výstavy MINERÁLY BRNO vidět také na výstavách minerálů – v Tucsonu (USA), Mnichově (Německo), Denveru (USA), Bankoku (Thajsko), Sainte Marie aux Mines (Francie), Tišnově, Praze a jinde.


těžba rubínů - Vietnam

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště