Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
15.-16.11. 2014

31. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

TOP MINERALS

 

Společnost TOP MINERALS nabízí mineralogické vzorky všech cenových kategorií za přijatelné ceny v rámci nejlepšího poměru cena/kvalita, a kompletní zákaznický servis. Specializuje se na estetické vzorky minerálů z Asie a Evropy. Ve svém sortimentu má nejen zástupce všech kategorií minerálů, ale i vltavíny a tektity obecně, meteority či zkameněliny z lokalit Asie, Jižní a Severní Ameriky, Austrálie, Evropy a samozřejmě i zvlášť vyčleněné České republiky. Nabízí také v dnešní době atraktivní investiční kameny.

Zabývá se také internetovým prodejem minerálů, drahých kamenů a zkamenělin z celého světa se specializací na Asii a Evropu. Exkluzivní vzorky nerostů nabízí zobrazeny na kvalitních fotografiích s podrobným popisem jednotlivých nabídek a korektními cenami. Nákup v e-shopu www.topminerals.cz  je jednoduchý a intuitivní a to především díky kvalitně vytvořeným filtrům a kategoriím daného zboží. Na internetu není příliš seriózních e-shopů nabízejících kvalitní minerály a obdobný sbírkový materiál. Většina těchto firem nabízí podřadné nebo nekvalitní vzorky v leštěné podobě. E-shop Top Minerals se v tomto ohledu řadí k těm velmi spolehlivým.

Těsně před výstavou MINERÁLY BRNO doveze společnost TOP MINERALS nový sběratelsky zajímavý materiál z Ruska - rubelity - malinově zbarvené krystaly turmalínů, danburity a hambergity. Již klasicky ale budete mít možnost na daném stánku zhlédnout investiční vzorky zlata, meteority, etiopské opály či ametysty za neuvěřitelné ceny.

Společnost TOP MINERALS nabízí na svých stránkách také doplňkové "služby" v podobě tematických wallpaperů na monitory v HD rozlišení zdarma či nabídku focení produktové fotografie pro libovolné využití (reklama, nabídka e-shopů, letáky apod.).

"www.topminerals.cz - více než kameny"

 

           

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště