Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
24.-25.5. 2014

30. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2014-05

Mineral Purkart

 

Vznik firmy Mineral Purkart se datuje k roku 1992, kdy původní sběratelství minerálů majitele pana Milana Purkarta přerostlo díky četným kontaktům s jinými sběrateli a posléze i s obchodníky, v profesní činnost zabývající se obchodem a zpracováním těchto nádherných přírodnin. Zpočátku malá firma, čítající toliko majitele samotného, se postupem let rozrostla do nynější podoby, kdy má nejen solidní a širokou velkoobchodní nabídku pro další prodejce, ale i své vlastní maloobchodní prodejny v České republice.

Postupně se sortiment z čistě „kamenářské firmy“ rozšířil i na další přírodniny a to zejména mořské ulity a širokou paletu dekorativních výrobků z perleti, dále také o sběratelské kolekce motýlů a brouků.

I když minerály a široká paleta šperků z přírodních kamenů zůstávají hlavním oborem firmy, lze u nich najít i stříbrné stříbrné jak samotné, tak kombinované s drahými kameny, perletí a lasturami.

Specializovaný velkoobchod a maloobchod pro obchodníky, sběratele, léčitele a milovníky přírodnin nabízí šperky, přívěsky a náušnice z polodrahokamů, náhrdelníky a náramky a přívěsky  z léčivých kamenů, léčitelská kyvadla a krystaly pro léčitele, léčivé kameny a surové minerály, mušle, lastury, ulity, šperky a výrobky z pravých říčních perel, přívěsky  z mušlí, solné lampy a  svícny, stříbrné puncované šperky, šperky z jantaru, šperky z chirurgické oceli, obalový materiál a šperkařské kovodíly. 

      

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště