Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
16.-17.11. 2013

29. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2013-11

Šperky z chirurgické oceli a drátované bytové doplňky od lucky-design

 

Paní Lucie Čechovská pochází z vinařské obce u Znojma. Vyzkoušela spousty různých šperkařských a uměleckých technik, drátování se však věnuje už několik let a stále experimentuje a vymýšlí nové techniky a způsoby. Od začátku tvorby používá tzv. pavučinkový výplet, který nebyl nikde předtím k vidění. Nejraději vyrábí z černého žíhaného drátu, ale najdete u ní i výrobky z drátu pozinkovaného či nerezového. Drát často kombinuje se skleněnými korálky, keramikou či dalšími komponenty.

Věnuje se také výrobě ručně tepaných šperků z chirurgické oceli v kombinaci s drahými kameny. Šperky vytváří vlastní prostorovou technikou, tudíž jsou vzdušné, originální a dobře nositelné. Šperky lze vyrobit i na zakázku.

Drátovací technikou vyrábí paní Lucie především různé druhy košíků - hranaté, kulaté, různě zdobené, velmi ji uchvátila také výroba stínítek na lampičky a lustry, drátované lucerničky a lampiony, misky různých tvarů a velikostí, také různé dekorace jako zápichy, závěsy a další dekorační drobnosti.

Veškeré výrobky jsou její vlastní návrhy i provedení pod značkou Lucky-design. Každý výrobek je tvořen s láskou a nadšením. Výrobky lze zhotovit podle zájmu i v jiné barvě nebo velikosti.

Na Fleru má ještě jeden profil s názvem LUCKY-MATERIAL, kde najdete plno zajímavých korálků různých barev, velikostí, druhů, najdete zde i jiný materiál. Sortiment je stále doplňován o nové druhy. 

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště