Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
16.-17.11. 2013

29. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2013-11

Šperky firmy Izovella

 

Firma Izovella nabízí šperky s drahými kameny, šperky s perlami, řetízky, exkluzivní kolekce a luxusní výrobky, dále korálky, náušnice, přívěsky nebo klíčenky s polodrahokamy. V jejím sortimentu jsou i bytové doplňky, šperkovnice, dárková balení, tematická literatura, čistidla na šperky i komponenty pro výrobu šperků. Pro milovníky kamenů a výrobce šperků a doplňků nabízí přírodní kameny a kabošony nebo minerály ze světových nalezišť pro doplnění sbírek. 

Pro své zákazníky nabízí firma Izovella i výjimečné krásné výrobky zhotovené unikátní technikou florentské mozaikyJde o ručně zhotovované stříbrné a zlaté šperky, obrazy nebo šperkovnice vykládané drahými kameny.

Firma zhotovuje i autorské šperky. K jejich výrobě používá pouze přírodní kameny. Mimo vlastních originálních šperků má i další tuzemské a zahraniční výrobky. Nabízí také výrobu šperků dle představ a přání zákazníka. Další službou pro zákazníky je zpracování kamenů,  výměna zlomkového zlata za nový šperk, povrchové úpravy šperků,  ruční a strojní rytecké práce, zasazování kamenů, čistění a leštění šperků, opravy korálek, náramků či výměna karabin. Firma  je registrována u Puncovního úřadu. 

Ke každé objednávce šperku obdržíte návod na správné používání šperku.  

O firmě Izovella se můžete něco dovědět i na portálu Fler.cz.

 

 

              

 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště