Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
25.-26.5. 2019

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Jak se přihlásit

V případě Vašeho zájmu se můžete na výstavu přihlásit pomocí on-line závazné přihlášky k účasti na výstavě MINERÁLY BRNO viz výše nebo zasláním vyplněně závazné přihlášky k účasti v pdf viz. níže.

Závazná přihláška k účasti v PDF – vytiskněte závaznou přihlášku k účasti, vyplňte rukou nebo strojem a po vyplnění odešlete poštou, faxem nebo naskenovanou e-mailem na adresu mineralybrno@bvv.cz

Důležité upozornění:

Již po několik ročníků je na výstavě Minerály Brno zavedeno oborové členění a kategorie nepovolených a zakázaných exponátů. V této souvislosti došlo k omezení exponátů, které je možné na výstavě prezentovat a prodávat. Prosím zkontrolujte exponáty, které se chystáte na výstavě prezentovat - zda odpovídají oborovému člěnění a nespadají již např. mezi nepovolené či zakázané exponáty. Pokud jste na pochybách, zda váš sortiment odpovídá oborovému členění, kontaktujte prosím pořadatele.

Výstavní plochu je třeba mít viditelně označenou jménem či názvem společnosti. Také vystavované exponáty je třeba označit názvem a lokalitou, rovněž je potřeba viditelně označit barvené nebo uměle vyráběné či pěstované kameny.

Více ve všeobecných pravidlech v Závazné přihlášce k účasti a ve Všeobecných podmínkách k účasti.


On-line závazná přihláška k účasti na výstavu Minerály Brno listopad 2018 – ihned po vyplnění a odeslání obdržíte e-mailem zálohovou fakturu a kopii Vaší závazné přihlášky k účasti.

  • Pokud se hlásíte na výstavu jako firma, zvolte v prvním kroku závazné přihlášky k účasti variantu „v rámci firmy“. Ve druhém kroku vyplňte fakturační údaje a údaje o účastníkovi, ve třetím kroku vyplňte požadavek na vybavení výstavního místa. Na e-mail kontaktní osoby v prvním kroku bude zasláno potvrzení závazné přihlášky k účasti s podkladem pro platbu. V rámci této varianty závazné přihlášky k účasti můžete registrovat u vaší firmy více osob najednou. Registrované osoby obdrží od pořadatele průkaz vystavovatele platný po dobu výstavy a montáže a demontáže. Formulář odešlete pomocí aktivního tlačítka „Odeslat“ (po odeslání správně vyplněného formuláře se na Vaší obrazovce objeví informace o úspěšném dokončení závazné přihlášky k účasti).
  • Pokud se hlásíte jako soukromá osoba, zvolte v prvním kroku variantu „soukromá osoba“, ve druhém kroku údaje o účastníkovi, ve třetím kroku vyplňte požadavek na vybavení výstavního místa.
    Formulář odešlete pomocí aktivního tlačítka „Odeslat“ (po odeslání správně vyplněného formuláře se na Vaší obrazovce objeví informace o úspěšném dokončení závazné přihlášky k účasti).

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště