Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.11. 2020

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Využijte zvýhodněnou cenu za včasné přihlášení do 31. 3. 2020

 

S přicházejícím jarem se blíží také čas dalšího ročníku oblíbené výstavy Minerály Brno. Již 42. ročník mezinárodní prodejní výstavy minerálů, fosilií, šperků a přírodnin ovládne pavilon B brněnského výstaviště 23. - 24. 5. 2020. O výstavu byl v loňském roce enormní zájem ze strany návštěvníků i vystavovatelů. Pokud tak chcete být součástí této úspěšné akce, neotálejte s přihlašováním dlouho. Do konce března máte šanci využít výhodnější cenové nabídky pro vystavovatele.

>> CHCI SE VÝHODNĚ PŘIHLÁSIT <<

Co Vám účast na výstavě Minerály Brno 2020 přinese?

  • Možnost prezentace a prodej několika tisícům lidí. Během loňské jarní výstavy Minerály Brno navštívilo pavilon B za dva dny více než šest tisíc lidí.
  • Inspiraci z celého světa. Listopadové výstavy se zúčastnilo 258 vystavovatelů ze 17 zemí. Zastoupeni byli sběratelé, velko i maloobchodníci, šperkaři i autoři odborných publikací.
  • Coffe break zdarma. Každý vystavovatel od nás obdrží kávu/čaj, koláček a vodu, aby se u nás cítil ještě komfortněji.
  • Ochutnávku soutěžních vín. Díky poukazům na ochutnávku, se můžete vydat na degustaci vín přihlášených do soutěže Grand PRIX VINEX, která je tradičním doprovodem jarní výstavy minerálů.
  • Společenské setkání vystavovatelů. Pokud přes den nebudete mít čas si popovídat s přáteli z řad vystavovatelů, nabízíme Vám k tomu příležitost při společenském setkání v sobotním podvečeru na galerii pavilonu B.
  • Bezplatnou reklamu. Přihlášení vystavovatelé mají možnost prezentovat svou činnost a výrobky na stránkách i sociálních sítích výstavy zcela zdarma. Potenciální zákazníci se o Vás dočtou v sekci Zajímavosti vystavovatelů. Váš příběh a fotografie konkrétních děl rádi zveřejníme také na sociálních sítích.

MINERÁLY BRNO proběhnou až za 10 týdnů. Přípravy na jejich organizaci a propagaci jsou tedy v plném proudu a probíhají podle plánu.

Moc se na vás v květnu těšíme!

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme.

Za realizační tým výstavy

Alena Dudová
T: +420 541 152 714
E: adudova@bvv.cz; mineralybrno@bvv.cz

Datum: 5.3.2020 15:56:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště