Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.5. 2022

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Vystavovatelům i návštěvníkům se červencové Minerály Brno líbily

 

Červencové Minerály Brno byly úspěšné jak z pohledu návštěvníků, tak z pohledu vystavovatelů. Několik ohlasů vám přinášíme níže.

Ohlasy vystavovatelů

Miloš Ferdus

Jsme velmi rádi, že se výstava koná. V dalších ročnících se určitě opět zúčastníme. Nezaznamenali jsme zásadní změny v chování zákazníků, prodejní výstavy jsou pro nás nenahraditelné.


Jiří Špalek

Roušky nám nijak nevadí. Pro nás je rozhodující odborná úroveň výstavy, která je zárukou kvalitních vystavovatelů. Jsme rádi, že Minerály Brno jsou zpět.

 


Luděk Kráčmar

O omezeních nemůže být řeč. Nošení roušek nebo občerstvení mimo pavilon není pro vystavovatele omezující ani ztěžující. Můj dojem z výstavy je srovnatelný s rokem 2019, v sobotu jsme sice zaznamenali menší počet návštěvníků, ale to je dáno prázdninovým termínem. Celkově se velmi úspěšně navázalo na tradici předchozích ročníků. Je dobré, že se Minerály Brno konečně mohly uskutečnit.


Viktor Tecl, K2ROCKS

Vidím jen nepatrný rozdíl proti předchozím ročníkům, vlastně skoro žádný. Obrat i počet návštěvníků jsou srovnatelné. Jsem rád, že se Minerály Brno uskutečnily. Nevidím žádný pokles. V našem oboru jsou lidé, kteří mají k obsahu výstavy vztah a možné snížení komfortu vůbec nevnímají, nezajímá je, jestli si kávu koupí vevnitř nebo venku. Celkově vnímám vše pozitivně.


Manželé Šedí

Výstava funguje jako dřív. Občerstvení venku nebo roušky nikomu nevadí. Zákazníci se chovají jako dřív a nepozorujeme, že by se čehokoliv obávali. My pocit omezení nemáme, spíše jsme příjemně překvapení.


Josef Žatecký

Respirátory nám nevadí, návštěvníci jsou příjemní a milí. Zákazníci si vybírají a povídají si s námi, atmosféra je výborná. Všechno podle nás nasvědčuje tomu, že obchody by se měly normálně rozběhnout. Prodejní akce jsou pro nás klíčové, oceňujeme, že se Minerály Brno vůbec uskutečnily. Byli bychom rádi, kdyby byla jako dříve restaurace v pavilonu, ale to není rozhodující.


Miroslav Opatrný

Pro naše zákazníky je rozhodující, že vidí, co kupují. Pak jsou spokojení a vracejí se. Proto jsou pro nás výstavy důležité. Za mě se Minerály Brno vrátily do normálních kolejí, jsou tam, kde byly předtím.


Ohlasy návštěvníků ze sociálních sítí

 

Lenka Čtvrtečková
Výstava byla opravdu moc hezká, výběr krásných kamenů i výrobků z nich byl obrovský. Byly jsme nadšené.


Klára Padělková
Minerály Brno byly perfektní jako vždycky. Panovala tam super atmosféra, byli tam příjemní lidé, klid, pohoda, velký výběr, krásné kameny... Těším se zase na příště.


Soňa Polišenská
Minerály Brno byly nádherné jako vždycky, koupila jsem moc pěknou sadu achátů u stánku Miroslava Opatrného.

 

Poznámka: Fotografie vystavovatelů byly pořízené na dřívějších akcích, kdy neplatila povinnost mít zakryté dýchací cesty.

Datum: 12.7.2021 11:03:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště