Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Sedm praktických informací, které se hodí před návštěvou Minerálů Brno vědět

 

Sobotní devátá hodina ranní odstartuje osmatřicátý ročník prodejní výstavy Minerály Brno. V pavilonu B se představí více než dvě stovky prodejců drahých kamenů, šperků, přírodnin a fosilií. Než se na brněnské výstaviště vydáte, přečtěte si stručné praktické informace, které jsme pro vás připravili.

1. Otevírací doba
Minerály Brno jsou v sobotu otevřené od 9 do 18 hodin. V neděli začínáme také v 9 hodin, ale končíme už v 16.30. Proto si naplánujte svou návštěvu tak, abyste stihli prozkoumat zboží od všech vašich oblíbených prodejců.

2. Vstupné
Základní lístek stojí sto korun. Na zlevněné vstupné za padesát korun mají nárok děti ve věku šest až patnáct let, studenti, kteří předloží platný průkaz (například ISIC), držitelé průkazu ZTP a ZTP/P a důchodci nad 65 let. Děti do šesti let mají vstup zdarma.

3. Parkování
Nejpohodlnější parkování nabízí Expoparking, který je naproti pavilonu E. Za hodinu tam zaplatíte jen dvacet korun.

4. Vstupní brány
Kvůli Festivalu Re:publika bude v sobotu do dvanácti hodin otevřený pouze vstup přes pavilon E. Od dvanácti hodin a po celou neděli bude kromě tohoto vchodu možné využít také hlavní bránu.

5. Seznam a umístění vystavovatelů
Aby se vám v pavilonu lépe orientovalo, připravili jsme pro vás přehlednou mapu a seznam všech vystavovatelů. Najdete je jak na webu, tak v mobilní aplikaci BVV Trade Fairs v záložce Mapa. Aplikace je dostupná pro telefony s operačním systémem Android a iOS.

6. Bankomat najdete u pavilonu E
Někteří prodejci sice platební karty přijímají, vždy je ale lepší vzít si na Minerály Brno dostatečnou hotovost. Pokud by vám peníze přesto došly, můžete si vybrat v bankomatu ČSOB, který se nachází u vstupu do pavilonu E.

 7. Charge boxy pro dobití mobilních telefonů
Ani vybitý telefon pro nás není problém! U stánku Registrace vystavovatelů totiž najdete charge boxy. V nich si pohodlně a rychle nabijete svá zařízení. Telefony jsou navíc bezpečně uzamčené, takže se o ně nemusíte bát.

Doufáme, že si návštěvu Minerálů Brno užijete. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat také na Facebooku, kde se vám budeme snažit co nejrychleji odpovědět. Těšíme se na vás v pavilonu B.

Datum: 25.5.2018 7:25:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště