Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
23.-24.5. 2020

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Nenechte si ujít „narozeninový“ ročník Minerály Brno. Už tento víkend!

 

Víkendové dny 25. a 26. května patří výstavě MINERÁLY BRNO. Ta se odehraje v pavilonu B na brněnském výstavišti. Pod střechou jednoho pavilonu se objeví hned několik skvostů – minerálů, zkamenělin, přírodnin či šperků. Součástí jarní „šutrové“ výstavy je také degustace vín – koná se totiž oblíbená Grand Prix Vinex. Základní vstupné vás vyjde na 100 korun.


Nerosty z celého světa a ručně vyráběné šperky nakoupí lidé od více než dvou set prodejců na „jarní“ výstavě Minerály Brno. Ta se odehraje už 25. a 26. května na brněnském výstavišti. Návštěvníci se mohou těšit na širokou nabídku minerálů, fosilií, šperků či přírodnin. Chybět nebudou skvosty ze všech koutů světa.

Zatímco přízemí pavilonu B zaplní drahé kameny, galerie bude patřit kvalitnímu vínu. Koná se totiž mezinárodní soutěž Grand Prix Vinex, takže lze výstavu spojit s degustací vína. Atmosféru zpříjemní též cimbálová hudba.

Výstava Minerály Brno je otevřená v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 16.30 hodin. Za vstupné zaplatí dospělí 100 korun, děti a senioři od 65 let 50 korun.

Facebook

Datum: 22.5.2019 13:50:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště