Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nejbližší MINERÁLY BRNO proběhnou
v květnu 2021


Letošní rok nám připravil mnoho nemilých překvapení. Kvůli koronavirové pandemii, která ochromila svět v prvním pololetí letošního roku, jsme napřed přeložili a pak zrušili jarní MINERÁLY BRNO. Vývoj v letních měsících nám umožnil nahlížet na situaci optimističtěji, a o to větší je rozčarování nás všech nad současným stavem. Nacházíme se ve druhé polovině října, a přestože jsme udělali všechno pro to, aby listopadové MINERÁLY BRNO mohly proběhnout, svět kolem nás se noří do omezujících opatření týkajících se shromažďování osob.

Další ročník MINERÁLŮ BRNO měl proběhnout zhruba v listopadu 2020. Už dlouho sledujeme a vyhodnocujeme situaci a vytváříme různé scénáře, které by umožnily uspořádat listopadovou akci alespoň v omezené míře a za přísných hygienických opatření. Za našimi úvahami však udělalo tečku  vyhlášení nouzového stavu a později další omezení platící od poloviny října. Při vyhodnocení těchto informací nelze předpokládat, že ve druhé polovině listopadu by nastalo rozvolnění takového rozměru, že by bylo možné na brněnském výstavišti uspořádat jakoukoliv akci. Nezbývá nám proto nic jiného, než listopadové MINERÁLY BRNO definitivně ZRUŠIT a s nadějí vyhlížet květen 2021.

Svět je teď však mnohem dál v boji se současnou zákeřnou nemocí a je jasné, že omezení obchodních aktivit už nebude možné v rozměru, který jsme zažili na jaře letošního roku. Také se dá předpokládat, že preventivní opatření během první poloviny příštího roku šíření COVID-19 zastaví nebo alespoň výrazně omezí. Proto jsme přesvědčeni, že květnové MINERÁLY BRNO v příštím roce proběhnou. Všem vystavovatelům, kteří již zaplatili účast, nabízíme samozřejmě možnost převést částku na květen 2021 nebo její vrácení, dejte nám prosím vědět na adudova@bvv.cz .

Vážení příznivci MINERÁLŮ BRNO, děkujeme za Vaši důvěru i trpělivost. Těšíme se, že nám zachováte přízeň a že se v květnu příštího roku sejdeme na výstavišti za lepšího počasí, při optimističtější náladě a v situaci, která bude slibovat lepší budoucnost.

Přejeme Vám především zdraví, příjemný závěr roku a dobré vyhlídky do budoucna.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště