Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
21.-22.5. 2022

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Návštěva Minerálů Brno je bezpečná. Nepotřebujete k ní ani test na covid-19

 

Záleží nám na tom, aby pro vás byla návštěva Minerálů Brno co nejkomfortnější. Připravili jsme proto krátký přehled pravidel, která je potřeba na výstavišti dodržovat. Předem vám děkujeme za jejich respektování.


Na výstaviště můžete přijít bez testu

Pro návštěvu Minerálů Brno se nemusíte prokazovat negativním testem na covid-19, potvrzením o očkování či prodělání nemoci.


Není vám dobře? Raději zůstaňte doma

Víme, že jste se už na Minerály Brno těšili. Pokud ale máte zvýšenou teplotu či příznaky respiračního onemocnění, prosíme vás, abyste návštěvu odložili. Budeme se na vás ale těšit v prosinci!


Vstupenky kupujte on-line, na místě plaťte kartou

Nejpohodlnější způsob, jak si zajistit vstupenku na Minerály Brno, je koupit ji on-line. K dispozici je jak základní, tak zlevněný lístek. Vyhnete se frontám u pokladen i kontaktu s personálem. Do areálu totiž vstoupíte přes automatické turnikety. Pokud si chcete koupit vstupenku na místě, prosíme vás o upřednostnění bezkontaktní platby kartou.


Noste předepsanou ochranu dýchacích cest

Prosíme, abyste měli po celou dobu návštěvy výstaviště nasazenou ochranu dýchacích cest podle aktuálně platných nařízení. Nosí ji i zaměstnanci společnosti Veletrhy Brno.


Pravidelně si dezinfikujte ruce

U vstupu a na dalších místech v pavilonech najdete stojany s dezinfekcí.


Dodržujte rozestupy dva metry

Prostor akce jsme rozvrhli tak, abyste mohli udržovat dvoumetrové rozestupy. O dodržování vás prosíme zejména u pokladen či turniketů, kde se mohou tvořit fronty.


Občerstvení si vychutnáte podle pravidel

V době akce pro vás bude samozřejmě k dispozici občerstvení. Tentokrát však pouze před pavilonem B. Jeho konzumace se řídí aktuálně platnými pravidly pro venkovní zahrádky.


Zvýšili jsme frekvenci úklidu

Pavilon B dezinfikujeme nejen před zahájením, ale také několikrát denně v době akce. Zaměřujeme se zejména na místa, kterých se dotýká velké množství návštěvníků.


 

Děkujeme, že při návštěvě výstaviště dodržujete aktuálně platná nařízení.


Ikony vytvořil Freepik z www.flaticon.com.
Datum: 2.7.2021 12:06:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště