Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
26.-27.11. 2022

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

MINERÁLY BRNO otvírají brněnské výstaviště


Od 10. do 11. července proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin MINERÁLY BRNO. Výstava proběhne zcela standardně v pavilonu B téměř bez omezujících opatření.

Hygienická opatření, která je třeba dodržovat: Při návštěvě výstaviště se není třeba prokazovat negativním testem na COVID-19, potvrzením o očkování nebo prodělání nemoci. V prostoru výstavy je třeba nosit ochranu dýchacích cest podle aktuálně platných nařízení. U vstupu do pavilonu a na dalších místech budou umístěny stojany s dezinfekcí, doporučujeme jejich co nejčastější využití.

Návštěvníci budou moci nakupovat, prohlížet, vybírat tak, jak je to běžné na podobných akcích.

Minerály Brno

MINERÁLY BRNO jsou umístěny v pavilonu B, který je plně obsazený. Většina vystavovatelů je z České republiky, významné zastoupení má Slovenská republika, někteří přijíždějí ze sousedních zemí. Vystavovatelé přivážejí plný sortiment, který na podobné akce patří – minerály a výrobky z nich, sběratelské kameny, šperky, přírodniny, dekorace, bytové doplňky a užitkové předměty. Proti předchozím ročníkům bude na výstavišti více prodejců sběratelských kamenů. Po dlouhé době omezených prodejů mají vystavovatelé nové zboží a ceny jsou nejvýhodnější právě při nákupu od dovozců nebo výrobců.

Bezpečná návštěva Minerálů Brno

Uspořádání výstavy je přizpůsobeno současné situaci. V pavilonu B jsou zvětšeny rozestupy mezi prodejci. Turnikety budou umístěny přímo u vstupu do pavilonu, pořadatelé budou tedy mít přesný přehled o počtu návštěvníků v pavilonu. Vstupenky je možné koupit online, jednak se vyhnete kontaktu v pokladně a samozřejmě ušetříte čas. Občerstvení jsme tentokrát umístili pouze do venkovních stánků, čímž se snižuje počet lidí v pavilonu a jejich koncentrace na jednom místě.

Minerály Brno

 

Více zajímavých akcí na jednom místě

Druhý červencový víkend se na brněnském výstavišti koná více zajímavých akcí. Kromě Minerálů Brno můžete navštívit i výstavu Body Worlds a v neděli 11. července se můžete podívat, jak si vedou soutěžící Red Bull Pit Stop Challenge Live. Bude možné si také vyzkoušet rýžování zlata.

Vstup na MINERÁLY BRNO je buď bránou číslo 1 nebo u pavilonu E. Základní vstupné stojí 100 Kč, zlevněné 50 Kč. V sobotu je výstava otevřena od 9 do 18 hodin, v neděli do 16:30.

 

Datum: 9.7.2021 10:42:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště