Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
17.-18.11. 2018

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Listopadové MINERÁLY BRNO 2013 se necelé dva měsíce před zahájením úspěšně plní

 

Výstava MINERÁLY BRNO se necelé dva měsíce před zahájením dále úspěšně zaplňuje. Během uplynulých dvou týdnů se přihlásilo na 40 vystavovatelů a koncem září je tak přihlášeno již více než 140 vystavovatelů většinou z České republiky, dále se přihlásili vystavovatelé ze Slovenska, Maďarska, Německa, Polska, Indie a Itálie.

Pro návštěvníky výstavy Minerály Brno bude k dispozici především široký sortiment šperků, autorských šperků a opracovaných kamenů, také sběratelské kameny, fosilie, přírodniny i tematická literatura - např. bude možné zakoupit knihu DRAHÉ KAMENY STAROVĚKÝCH CIVILIZACÍ a to přímo od autora. Ke koupi budou také výrobky z drahých kamenů včetně dekoračních předmětů a bytových doplňků.

Na výstavě bude možné zhlédnout výrobu autorského šperku přímo na výstavní ploše. K vidění budou například autorské šperky zhotovené drátovací technikou, šperky z kamene larimar z Dominikánské republiky, drahé kameny a exotické šperky z Peru, šperky s českými granáty a vltavíny, korálové trsy až z dalekých Šalamounových ostrovů, originální cínové šperky s minerály, šperky vyráběné technikou fusing a tiffany technikou.

Doprovodná výstava listopadových Minerálů Brno je letos věnovaná nejzajímavějším lokalitám Slovenska. Návštěvníci se mohou také těšit na soutěž o hodnotné ceny z oblasti drahých kovů a drahých kamenů a výrobků z nich vytvořených. 

Listopadové Minerály Brno 2013 se opět uskuteční v pavilonu B na brněnském výstavišti.

 

Datum: 27.9.2013 12:40:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště