Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
26.-27.11. 2022

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Květnové Minerály Brno v pavilonu Z souběžně s Grand Prix Vinex


Jarní Minerály Brno 2022 proběhnou od 21. do 22. května na brněnském výstavišti. Letos jsou mimořádně umístěny v pavilonu Z. V přízemí haly najdou návštěvníci výstavu, na galerii soutěž a veřejnou ochutnávku vín Grand Prix Vinex.

Přes 200 vystavovatelů z tuzemska i zahraničí bude nabízet standardní sortiment - sběratelské kameny, šperky, přírodniny, fosilie, dekorace a bytové doplňky (aktuální fotogalerie). Výstavy se účastní také Ústav geologických věd Masarykovy univerzity, který připravil program pro rodiny a děti. Na jejich expozici si mohou návštěvníci vyzkoušet poznávání minerálů a fosilií, poznávání usazených hornin a jejich depozičního prostředí nebo si prohlédnout kamenné artefakty.

Po celý víkend bude probíhat na galerii pavilonu Z soutěž a veřejná ochutnávka vín Grand Prix Vinex. Tato akce je návštěvníkům Minerálů Brno volně přístupná. Současně je možné na brněnském výstavišti navštívit výstavu Tutanchamon, která nabízí zajímavý pohled do historie starověkého Egypta. Současně ještě probíhá na brněnském výstavišti Animefestsetkání fanoušků japonského komiksu (mangy) a animovaného filmu (anime).

Praktické informace

MINERÁLY BRNO jsou otevřeny v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 16:30 hodin. Základní vstupné je 120 korun, při nákupu vstupenky přes web 100 korun. K pavilonu Z se dostanete bránou číslo 1, vstupem G2, bránou číslo 7 nebo od parkoviště pro návštěvníky v areálu výstaviště.

Vstupenky, otvírací doba, plánek

 

 

Datum: 24.5.2022 13:20:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště