Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
16.-17.11. 2019

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Carlo Romani představí novou kolekci šperků Srdce zahrady

 

Carlo Romani je mladá česká společnost milující šperky, která je na českém trhu již 15 let. Velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům nabízí stříbrné šperky, které lze využít pro každou příležitost. Poslední novinkou šperkařské firmy je rozkvetlá kolekce Srdce zahrady. Tu i další zboží představí na brněnském výstavišti.


Nadčasové kousky, které je možné nosit každý den, ale i netradiční doplňky pro zvláštní příležitost. To vše lze najít v nabídce Carlo Romani. Designéři společnosti sbírají inspiraci po celém světě, často vyrážejí například do Itálie, která je známá jako kolébka módního průmyslu. Zároveň se však snaží podtrhnout jedinečnost českých výrobků. V nabídce Carlo Romani tak najdete například kolekci českých granátů s českými vltavíny nebo šperky z přírodních polodrahokamů.

Nejnovější kolekce, kterou budou mít možnost vidět také návštěvníci výstavy Minerály Brno, nese název Srdce zahrady. Právě krása přírody sloužila šperkařům jako inspirace. „Příroda dokáže vykouzlit neuvěřitelnou krásu, ale až zručnost zkušených mistrů šperkařů ji umí zachytit navždy. Naše nová kolekce obsahuje náušnice, přívěsky, prsteny, náhrdelníky a náramky ze stříbra. Na zdobení je pak použita přírodní perleť ve formě kytiček, přírodních perel a email různých barev tak, aby se šperky co nejvíc přiblížily originálu – rozkvetlé zahradě,“ popisuje kolekci Marie Sayin Kolčárková, jednatelka společnosti Carlo Romani.

Datum: 30.4.2019 12:15:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště