Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
4.-5.12. 2021

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Autorské šperky OcelOva


Vladimíra Remeníková
je designérka a tvůrkyně autorských šperků pro odvážné ženy.

Pod značkou OcelOva tvoří už sedm let vzdušné a elegantní šperky, které se umí dotknout lidské duše. Pracuje technikou tepaného, prostorově modelovaného drátu. Kombinuje zdánlivě neslučitelné; pocitově chladnou ocel s energií přírodnin jako jsou minerály, perly, mušle.

Vznikají unikátní, něžné šperky, které zákaznice milují a říkají o nich, že je nepůjčí ani nejlepší kamarádce. Jejím posláním je vědomě podporovat ženy, aby nosily šperky, které s nimi bytostně souzní a vystihují jejich vnitřní já navenek.

Navrhla a vyrobila stovky šperků, kterými se pyšní ženy v Česku i v desítkách zemí po celém světě. Na akci Minerály Brno představí novou kolekci autorských náušnic "Já vím!".

Tato kolekce výjimečných šperků je určena ženám, které vědí kdo jsou, kam jdou, co chtějí a proč. Náušnice jsou asymetrické, extra dlouhé a můžete si je nechat vyrobit na míru v libovolné barvě. Symbolizují proměny vnitřního já v čase, zrcadlí nálady a emoce. Každý pár je originální, stejně jako je jedinečná každá z nás.

Datum: 24.11.2021 11:31:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště