Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
20.-21.5. 2023

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Akce pro žáky 3.-5. třídPokud jste žáky třetí až páté třídy a uvažujete o přihlášce na osmileté gymnázium, máme pro vás speciální akci, při které můžete získat opravdu hodnotný dárek v hodnotě 990 korun. Můžete získat přístup do www.8gprijimacky.cz, kde si můžete vyzkoušet stovky zadání k přípravě na přijímací zkoušky na osmiletá gymnázia. Co je pro to třeba udělat?

  • Budoucí student navštíví MINERÁLY BRNO a přečte si panely o uhlí, které jsou umístěny u fotokoutku.
  • Vyjde na galerii a vyhledá stánek Ústavu geologických věd Masarykovy univerzity, kde ohlásí, že by chtěl získat přístup k přípravě na přijímací zkoušky na webu www.8gprijimacky.cz.
  • Kolegové z Masarykovy univerzity mu položí několik jednoduchých otázek, odpovědi k nim lze jednoduše získat právě z panelů u fotokoutku. Pokud správně odpoví (nebude to těžké :-)), stačí jen uvést e-mail a rok, v němž se chystá k přijímacím zkouškám (2022 – 2024) a po skončení výstavy dostane voucher s přístupovými údaji.

Nejde o soutěž, nikdo neprohrává. Každý, kdo správně odpoví, dostane výše popsanou odměnu. „Zkoušku“ lze opakovat, akorát se párkrát proběhnete po schodech, zdroj informací je v přízemí a zkušebna na galerii. Bude to ale stát za to.

 

Datum: 25.11.2021 15:15:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště