Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

38. Minerály Brno v pavilonu B začínají

 

Drahé kameny už se lesknou ve vitrínách i na stolech, šperky jsou připravené na stojanech. Osmatřicátý ročník výstavy Minerály Brno právě začíná.

Návštěvníci si v pavilonu B nakoupí zboží od více než dvou stovek prodejců, přičemž mnozí z nich se v Brně představí poprvé. Patří mezi ně například maďarský vystavovatel Buszaki či Hreus ze Slovenska. Seznam vystavovatelů je nově dostupný také v aplikaci BVV Trade Fairs pro Android a iOS.

V deset hodin navíc na galerii haly startuje Grand Prix Vinex, kde lidé ochutnají přes pět set vzorků vín. Zážitkem pro chuťové pohárky bude jistě Rulandské bílé z Valtic, které letošní ročník vyhrálo.

Nudit se nebudou ani děti. Díky Ústavu geologických věd Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně si vyzkouší práci paleontologů a podívají se i na horniny pod mikroskopem.

Výstava Minerály Brno je otevřená v sobotu od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 16.30 hodin. Za vstupné zaplatí dospělí 100 korun, děti a důchodci od 65 let 50 korun. Pohodlné parkování nabízí Expoparking přímo naproti vstupu na výstavu u pavilonu E za cenu 20 korun na hodinu.

Datum: 26.5.2018 8:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště