Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
20.-21.5. 2023

Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

10 informací, které se před návštěvou Minerálů Brno hodí vědět

 

Ještě než se vydáte na Minerály Brno, doporučujeme vám přečíst si základní praktické informace, které jsme pro vás sestavili.

1. Otevírací doba

45. ročník Mezinárodní prodejní výstavy minerálů, fosilií, šperků a přírodnin Minerály Brno začíná v sobotu i v neděli v devět hodin ráno. První den se zavírá v osmnáct hodin, v neděli o hodinu a půl dříve, tedy už v 16.30.

2. Parkování

Nejbližší velkokapacitní parkování nabízí parkovací dům Expoparking naproti pavilonu E. Cena za hodinu parkování je dvacet korun.

3. Vstupné

Základní lístek stojí 120 korun. Na zlevněné vstupné za šedesát korun mají nárok děti ve věku šest až patnáct let, studenti, kteří předloží platný průkaz (například ISIC), držitelé průkazu ZTP a ZTP/P a důchodci nad 65 let. Děti do šesti let mají vstup zdarma.

Vstupenky lze koupit i on-line. V tomto případě zaplatíte za základní vstupenku 100 korun, zlevněná vyjde na 50 korun.

4. Vstupní brány

Na výstavu je možné se dostat přes hlavní vstup a přes pavilon E. Jiné vchody do areálu nebudou otevřené.

5. Bankomat

Ačkoliv někteří prodejci akceptují platební karty, u většiny se dá platit pouze v hotovosti. Pokud nebudete mít dostatek peněz, můžete si je vybrat v bankomatu ČSOB, který se nachází u vstupu do pavilonu E ještě před turnikety.

Pokud vám peníze dojdou při návštěvě výstavy, můžete se k bankomatu vrátit. Stačí obsluhu turniketů v pavilonu E informovat, že si jdete pouze vybrat peníze a chcete se na Minerály Brno vrátit.

6. Seznam a mapa vystavovatelů

Pro snadnější orientaci v pavilonu slouží mapa vystavovatelů, kterou si můžete prohlédnout na webu. Také si můžete přečíst seznam vystavovatelů.

7. Doprovodná výstava a aktivity pro děti

Na galerii pavilonu B, kam se dostanete po eskalátorech, naleznete výstavu minerálů z Brněnska. Děti zde pak najdou zábavu u pracovníků Ústavu geologických věd Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity a Muzea Vysočiny Třebíč.

V přízemí pak na děti čekají „hrátky na geology“ a tvořivé workshopy. Více si přečtete v aktualitě.

8. Občerstvení

Pokud dostanete hlad, teplou kuchyni nabízíme v restauraci na galerii pavilonu, kde si můžete i odpočinout. Menší hlad pak zažene kavárna v přízemí pavilonu.

9. Šatny

Pro pohodlnější nakupování si můžete své bundy a kabáty odložit v bezplatných šatnách, které se nacházejí u obou vchodů do pavilonu B.

10. ChargeBox

O vybité telefony se postará ChargeBox, který se nachází u stánku Registrace vystavovatelů. Box mají připojení na nejběžnější dobíjecí konektory. Mobily jsou bezpečně zamknuté v oddělených schránkách, takže není problém je odložit a mezitím zajít třeba na oběd.

Další informace o výstavě se nacházejí také na Facebooku.

Datum: 24.11.2022 11:16:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště