Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
19.-20.11. 2011

26. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2011

Minerály Brno 2011 v pavilonu B

Letošní Mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin MINERÁLY BRNO se uskuteční opět o předposledním listopadovém víkendu od 19. do 20. listopadu 2011. Hlavním tématem doprovodného programu budou acháty. Novinkou je umístění Minerálů Brno v pavilonu B.

Vystavovatelům i návštěvníkům v pavilonu B zůstane k dispozici obvyklý servis z pavilonu E. V pavilonu B bude k dispozici registrace pro vystavovatele, bude možno využívat šatny, restauraci, zachován zůstane přístup k bankomatu a možnost obdobného uspořádání vystavovatelů díky stejnému obdélníkovému tvaru obou pavilonů. Přímo v pavilonu bude vystavovatelům k dispozici organizační tým výstavy Minerály Brno. 

Pavilon B navíc poskytne více denního světla, větší prostor pro odpočinkové zóny a hlavně dva vstupy pro návštěvníky umístěné na delší straně haly. Poloha pavilonu na výstavišti také umožní lepší přístup návštěvníků od zastávky tramvaje nebo autobusu. Pro návštěvníky bude otevřen hlavní vstup u 1. brány brněnského výstaviště a vstup pavilonem E.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště