Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ZELENÁ BURZA 2017

 

Kontraktační výstavu ZELENÁ BURZA pořádá Svaz školkařů ČR s cílem podpořit propagaci výpěstků z českých okrasných školek. V příštím roce se bude konat již její 6 ročník. Hlavním cílem je podpora domácí produkce okrasných dřevin, zvýšení prodejnosti českých výpěstků z českých školek a zvýšení povědomí o kvalitním českém školkařském materiálu. Na výstavě tak potkáte pouze 100% českých výpěstků.

Cílovou skupinou jsou majitelé prodejních zahradnictví, zahradnických center, realizátorských firem, správci veřejné zeleně, zaměstnanci odborů veřejné zeleně, případně jiné firmy zabývající se touto „zelenou“ činností.

Výstavy se mohou se svými výpěstky zúčastnit pouze členové Svazu školkařů ČR, zatímco s doprovodným materiálem i firmy, které nejsou v naší členské základně.

Za účelem lepší identifikace a propagace českých výpěstků nechal Svaz školkařů vytvořit a zaregistrovat patentovou značku ČESKÁ ROSTLINA. Je volně přístupná všem členům Svazu školkařů ČR pro označení jejich vlastních výpěstků, či výpěstků přesazených a pěstovaných alespoň jednu sezónu v ČR.

V loňském roce zabírala výstavní plocha ZELENÉ BURZY 1800 m2. Při vstupu na výstavu obdrželi návštěvníci souhrnný abecední ceník všech nabízených rostlin seřazený podle latinského názvosloví. Díky této poměrně obsáhlé publikaci, si mohli udělat představu o celkovém sortimentu a porovnat velikosti a ceny nabízených rostlin. V loňském katalogu se na 180 stránkách nabízelo téměř 8000 rozličných výpěstků. Obchodní podrobnosti, jako je výše minimální objednávky, množstevní slevy, termíny expedice, podmínky splatnosti faktur atd. si každý vystavovatel stanovil samostatně. ZELENOU BURZU celkem navštívilo přes 500 zákazníků, kteří si přijeli vybrat a nakoupit z široké nabídky dřevin.

Dovolujeme si Vás tímto srdečně pozvat na ZELENOU BURZU 2017. V případě předregistrace na www.zelena-burza.cz  obdržíte přednostně veškeré informace o vystavovaném materiálu a jako bonus malou pozornost od Svazu školkařů ČR.

Zdroj: svaz-skolkaru.cz

Datum: 2.1.2017 9:31:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště