Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tiskové zprávy

Za jedničku z dějepisu či výtvarné výchovy mohou studenti zdarma na Muchovu Slovanskou epopej a plakáty

 

Brněnské výstaviště připravilo pro školáky odměnu za vysvědčení. A podmínkou nejsou samé jedničky. Stačí aby studenti předložili aktuální vysvědčení a měli jedničku z dějepisu či výtvarné výchovy. Jako odměnu dostanou vstup zdarma na unikátní výstavu ALFONS MUCHA: DVA SVĚTY, která přináší jedinečnou kombinaci dvou protipólů tvorby secesního malíře Alfonse Muchy - majestátní cyklus Slovanská epopej a sbírku plakátů. Jeden dospělý doprovod navíc získá zlevněnou vstupenku za 200 korun.

Omrknout tvorbu českého velikána mohou studenti v rámci akce od 29. června až do 12. července.

Prohlídky začínají vždy v celou hodinu. Celkem devět pláten Slovanské epopeje, z nichž většina má rozměr 8x6 metrů, je umístěno v hlavní lodi pavilonu H. Sbírka Richarda Fuxy, která čítá bezmála dvě stovky artefaktů, mezi něž se kromě plakátů řadí také dekorativní panó, kalendáře, reklamy na nápoje, průmyslové výrobky a nejrůznější společenské a kulturní události, návštěvníci najdou v prostoru pod galeriemi pavilonu.

Jaká jsou pravidla akce?

  1. Ukažte od 29. 6. do 12. 7. 2018 na pokladně výstavy v pavilonu H vysvědčení z 2. pololetí školního roku 2017/2018.
  2. Pokud na něm bude jednička (nebo její slovní ekvivalent) z výtvarné výchovy nebo dějepisu, majitel vysvědčení má vstup na výstavu zdarma. Jeden doprovod si může koupit základní vstupenku za zvýhodněnou cenu 200 Kč.
  3. Akce platí pouze na prohlídky uskutečněné v termínu od 29. 6. do 12. 7. 2018. Každá prohlídka začíná vždy v celou hodinu.
  4. Na jedno vysvědčení lze získat pouze jeden lístek zdarma a jedno zvýhodněné vstupné.
  5. Akční vstupenky lze zakoupit pouze na pokladně v pavilonu H, akce neplatí na jiných předprodejních místech ani v on-line prodeji.

FB UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/270446506850864/

WEB: https://mucha.brno.cz/

 

Foto: archiv BVV a Galerie hlavního města Prahy

 

Datum: 9.7.2018 10:00:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště