Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Výstaviště je pro koncert KISS nejlepší prostor

 

Přes 20 tisíc lidí dorazí v sobotu 20. května na výstaviště na koncert legendární rockové skupiny KISS. Brněnská zastávka turné je jednou z mála, která se odehraje pod širým nebem. „Díky tomu může přijít více lidí, což znamená i větší show,“ řekl pro Mladou frontu DNES Filip Hrbek z agentury Glanc, která koncert zajišťuje.

Výstaviště je pro takovýto koncert ideální prostor. „Zvolili jsme ho hlavně díky kapacitě. Je to úžasné místo, kdy problémem jsou jen tribuny, které se musí instalovat, což zvyšuje náklady. Jenže jednou za čas se prostě taková sranda vyplatí,“ informoval Aleš Hrbek z agentury Glanc.

Do areálu se návštěvníci dostanou už od čtyř hodin odpoledne. „Doporučujeme jim přijít co nejdřív, ať nemusí kvůli přísným bezpečnostním opatřením stát desítky minut ve frontách. Na místě je čeká skvěle připravený servis,“ ujistil Filip Hrbek.

Hudební příznivci si užijí jednu velkou show. „Co se týče pyrotechniky, je nejspíš největší na světě. Když si člověk zaplatí vstupenku, dostane plnohodnotný zážitek a nemůže odejít zklamaný,“ myslí si Filip Hrbek.

Koncert skupiny KISS ale není jediný, který milovníky dobré muziky na výstavišti čeká. „Kultovní záležitostí bude šestadvacátého června show britské rockové kapely Placebo, který se odehraje v pavilonu G1,“ uzavřel Filip Hrbek.

Celý rozhovor si přečtete zde.

Datum: 18.5.2017 8:35:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště