Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tiskové zprávy

Vánoční trhy na brněnském výstavišti se ruší


Tradiční Vánoční trhy na brněnském výstavišti, plánované v termínu 10.–19. prosince 2021, se neuskuteční. Rozhodlo tak vedení společnosti Veletrhy Brno v důsledku vyhlášení nouzového stavu, nepříznivému epidemickému vývoji a rostoucí nejistotě budoucího vývoje.

Po zrušení Vánočních trhů v roce 2020 jsme všichni letos doufali v příznivější epidemickou situaci a věřili jsme, že se letošní ročník Vánočních trhů na výstavišti uskuteční. K účasti máme nasmlouváno více než 200 prodejců, kteří se po roce výpadku na atmosféru a vysokou návštěvnost zdejších trhů těšili,“ uvedl ke zrušení Jan Kuběna, obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno.

Ke zrušení akce jsme se rozhodli na základě vyhlášení nouzového stavu v ČR a zejména zákazu konání vánočních trhů. K samotnému rozhodnutí přispělai očekávaná struktura návštěvníků, kdy se jedná zejména o rizikové skupiny,“ doplnil Jaroslav Bílek, tiskový mluvčí společnosti.

Vánoční trhy na brněnském výstavišti patří mezi největší prodejní akce svého druhu, v roce 2022 se uskuteční již 45. ročník.

Datum: 30.11.2021 14:52:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště