Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tiskové zprávy

Informace k očkovacímu centru na výstavišti podá FN Brno

 

Očkovací centrum ukončilo provoz k 31. 8. 2021.

Očkovací centrum, které je umístěno v areálu výstaviště, konkrétně v pavilonu G2, je plně v kompetenci FN Brno. Veletrhy Brno očkování neřídí ani nekoordinují. K očkování, logistice a organizaci očkování informace nepodáváme. Kontaktujte, prosím, FN Brno nebo státem zřízené informační linky.

Pravidelně aktualizované informace k očkování, včetně možností, jak se k záložní nemocnici na výstavišti dopravit, naleznete na internetových stránkách FN Brno.


Uvedené stránky obsahují podrobný návod k registraci, často kladené otázky a další užitečné odkazy. Popis cesty k očkovacímu centru je na stránkách doplněn aktuální mapou výstaviště s vyznačením trasy pro pěší i auta. V areálu výstaviště vás k nemocnici přivedou navigační tabule a směrové ukazatele, na parkování v bezprostřední blízkosti pavilonu G2 bude dohlížet Policie ČR.

Pro aktuální trasu k nemocnici vždy sledujte výše uvedené stránky. V případě zvýšené kapacity centra se můžou trasy k centru změnit.

Pro očkování v očkovacím centru na výstavišti je vhodné se předem zaregistrovat přes centrální rezervační systém. Využít lze buď odkazu: registrace.mzcr.cz, nebo: crs.uzis.cz. S registrací vám mohou pomoct jak rodinní příslušníci, tak pracovníci na bezplatné lince 1221. Od 26. 7. je možné přijít na očkování i bez předchozí registrace.

Datum: 18.1.2021 13:11:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště