Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Tiskové zprávy

Aktuální omezení hromadných akcí se veletrhů netýká

 

Podle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví se od 18. září mohou vnitřní akce přesahující deset osob konat pouze v případě, že všichni účastníci mají místa k sezení. Veletrhy, výstavy i trhy však dostaly výjimku. Veletrhy Brno tak nadále pokračují v přípravách plánovaných podzimních akcí.

Nejbližší události, které se na výstavišti odehrají, jsou listopadový Caravaning Brno a SPORT Life. Obě akce se budou týkat volnočasových aktivit a uskuteční se od 5. do 8. listopadu. O víkendu 21. a 22. listopadu se pak koná prodejní výstava Minerály Brno. Dárky pod stromeček si Brňané nakoupí od 4. do 13. prosince na tradičních Vánočních trzích.

Organizátoři při přípravě všech akcí dbají na vysoké hygienické i bezpečnostní standardy. „Několikrát denně dezinfikujeme všechny prostory, mezi jednotlivými expozicemi tvoříme široké uličky a v pavilonech máme rozmístěné stojany s antibakteriálními prostředky,“ vyjmenoval opatření mluvčí společnosti Veletrhy Brno Jaroslav Bílek.

Připomenul také, že akce se konají v pavilonech s moderní vzduchotechnikou a vysokými stropy. „Haly tak spíše připomínají zastřešený venkovní prostor než uzavřený objekt,“ sdělil.

 Veletrhy Brno prosí o spolupráci i návštěvníky, a to zejména v dodržování povinnosti nosit v celém prostoru akce roušku a neshlukování se na jednom místě. „Pro nákup vstupenek doporučujeme využít web či mobilní aplikaci, kde lidé pořídí lístek na pár kliknutí. Nemusí tak stát frontu u pokladny a rovnou procházejí k turniketům. Omezí tak styk s personálem na minimum,“ informoval mluvčí.

 Kompletní informace o bezpečnostních opatřeních najdete na webu.

Datum: 17.9.2020 17:08:00

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště