Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Pražský Motosalon 2013 otevřel sezónu v jedné stopě (fotogalerie)

10.3.2013 • autorevue.cz • str. 0 • Zajímavost

Výstaviště v Praze v Letňanech hostilo tento víkend největší veletrh motocyklů, čtyřkolek, skútrů a příslušenství ve střední Evropě.
Prakticky všichni výrobci přivezli na výstaviště v Praze v Letňanech ukázat kompletní výrobní řady a zejména novinky pro letošní rok.
Z těch nejvýznamnějších připomeňme novou generaci BMW 1200 GS. Legendární cestovní enduro opustilo zavedenou koncepci chlazení vzduchem. Pokrok nezastavíš… Fanoušci Porsche by mohli vyprávět.
Honda se pochlubila nádherným retrem CB 1100, hned třemi novými pětistovkami a revoluční kroskou CRF 450, Yamaha úplně novou generací cestovní FJR 1300.
Moto Guzzi představilo novou Californii 1400, KTM velké enduro 1190 Adventure i malého (nejen) městského 390 Duke.
Naprostou novinkou na trhu je značka Cleveland CycleWerks. Americký výrobce nízko-objemových motocyklů ve stylu Bobber a Café Racer.
Protipól současným modelům našlapaných elektronikou a asistenčními systémy jsou klasické ruské Uraly, pokračovatelé motorek zapomenutých na východě Wehrmachtem stejně jako britské Royal Enfield, pocházející z Indie.
Působivou expozici přichystal i Harley-Davidson, kde doslova zářily výroční limitované modely k letošnímu 110. výročí založení značky.
Ve třech halách představilo své novinky 110 vystavovatelů.
Slavnostního zahájení se kromě nezbytných politiků, zpěváků a modelek ujali Karel Abrahám a populární Pepa „Sršeň“ Šiler.
Nezastupitelné místo měli na výstavišti v Letňanech i výrobci přileb, oblečení a doplňků...
... a samozřejmě také krásné dívky.
Několikrát za den vystupovali motocykloví kaskadéři.

URL| http://www.autorevue.cz/default.aspx?article=26308

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště