Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Na veletrzích módy Styl a Kabo se představí 30 nových značek

 

Na letošních veletrzích módy Styl a Kabo se představí 30 nových módních značek, mezi nimi Pietro di Martini, Farmers nebo Moodo Urban Fashion. Obchodníkům z textilní, oděvní a obuvnické branže se bude prezentovat 270 vystavovatelů ze 14 zemí. Ukážou nové modely a kolekce více než 500 značek určených pro sezonu podzim - zima 2013. Mezi nimi bude i 57 českých výrobců. Styl a Kabo začnou na brněnském výstavišti v neděli 17. února a potrvají do úterý 19. února.

Nejvíc zahraničních vystavovatelů bude na veletrhu Styl ze Slovenska a Polska, na veletrhu obuvi Kabo pak z Německa a Rakouska. Hlavní osobností přehlídek bude Miss Earth 2012 Tereza Fajksová.

V přehlídkách kolekcí vystavovatelů se v rámci Styl Show představí dámská a pánská móda značek Boja, Geisha, Kali Orea, Pause Café, Moděva, Sanu Babu a Tonak. V neděli 17. února bude představena módní kolekce návrhářky Kláry Nademlýnské, která nabídne zejména večerní šaty.

Ve druhém veletržním dni se uskuteční módní přehlídka s názvem Gaudeamus Design, na které budou prezentovat své kolekce studenti odborných škol a univerzit módní tvorby a designu.

Na veletrhu Styl se představí řada nových značek. Poprvé do Brna zavítá polská společnost Moodo Urban Fashion s kolekcí městské módy či slovinská společnost Mura. Česká značka Farmers ukáže dětské oblečení, které vyrábí v omezeném množství. Poprvé se na českém trhu představí také dánská značka kabelek s doplňků Flora Danica bags a italské kabelky Pietro di Martini.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště