Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Na brněnském výstavišti se uskuteční veletrhy módy a obuvi

 

Brněnské výstaviště bude od neděle 18. srpna tři dny hostit jeden z nejprestižnějších veletrhů Styl a Kabo. Těšit se můžete na výstavu kabelek, módní přehlídky spodního prádla či nové trendy obuvi a doplňků.

Veletrh módy STYL je obchodně komerčním vrcholem módního průmyslu pro trh České republiky, Slovenska a zemí východní Evropy již od roku 1993.

V rámci doprovodného programu se uskuteční také módní přehlídky, které mohou být inspirací nejen pro návštěvníky, ale i obchodníky, kteří se seznámí s novými kolekcemi a trendy pro příští rok. Součástí veletrhu STYL je i nabídka bižuterie a oděvních doplňků. Veletrh obuvi KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých a zahraničních výrobců obuvi, koženého zboží a doplňků v České a Slovenské republice. Prezentují se nejen výrobci obuvi a kožených doplňků, ale i většina "světových značek" prostřednictvím tuzemských distributorů. Spolupracujícím partnerem veletrhu KABO je veletrh obuvi GDS mateřské společnosti Messe Düsseldorf. 

Kdo by neznal jméno Oscar de la Renta nebo Emilio Pucci? Tvorbu obou renomovaných zahraničních návrhářů můžete ocenit na speciální přehlídce, jež byla exklusivně pouze pro veletrh STYL zajištěna ve spolupráci s pražským obchodem Obsession. Česká premiéra posledních pret-á-porter kolekcí prezentovaných ve světě proběhne v pavilonu P v neděli 18. srpna.

V maratónu módních přehlídek nebudou chybět tradiční kontraktační přehlídky kolekcí vystavovatelů. Všechny přehlídky se konají na přehlídkovém mole v pavilonu P - konkrétně to budou prezentace kolekcí klasické módy STYL SHOW, přehlídky plavek a plážového oblečení BEACHWEAR SHOW a přehlídky spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží LINGERIE SHOW Day & Night.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště