Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Do takové módy bys určitě NIKDY nešla!

 

I letos tu pro tebe mám reportáž ze srpnové přehlídky Styl a Kabo v Brně. Stejně jako v předchozích letech, i teď se předvedly v Česku již známé značky jako Moděva, francouzská značka Pause Café a další…

Čím dál více se berou ohledy na dívky i ženy, které by měly svůj styl oživit a dodat mu mladistvý vzhled. Modelky se prošly v outfitech, které se skládaly ze tří snadno kombinovatelných barev, i v těch, které vynikaly svým neobvyklým provedením, hravými motivy, potisky a barvami. Těch možností bylo nespočetně mnoho…

Opět ale bylo na STYL show něco speciálního! :-)

V únoru se na přehlídce ukázala návrhářka Klára Nademlýnská se svou dechberoucí kolekcí plnou třpytu a jasu. Teď v létě přijela předvést svůj smysl pro eleganci do Brna mladá návrhářka Dian Pelangi. Své modely upravila “po evropsku“, naštěstí se jí už od pohledu povedlo její tak blízkou kulturu zachovat. (Tuto krásně barevnou přehlídku zhlédla také indonéská velvyslankyně J. E. Emeria Siregar!)

V neposlední řadě světu své nápady předvedli studenti školy oděvního návrhářství z Prahy. A jejich modely se pohybovaly na stupnici od seriózní elegance po neotřele kombinované barvy, střihy i styly. Jejich výsledky si můžeš prohlédnout na fotkách.

Vidět něčí náčrtky a představy v živé podobě je fascinující a velmi inspirující zároveň. Je to úžasná příležitost pro všechny, kteří rádi vymýšlejí a nebojí se být kreativní. Pokud své sny chceš proměnit ve skutečnost, doporučovala bych ti příští rok přijet a podívat se na to všechno svýma očima!

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště