Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Brno opět ožije módou, blíží se veletrh Styl a Kabo

 

Brno se v polovině srpna stane na tři dny hlavním městem módy. Od 18. do 20. 8. se tady už po dvaačtyřicáté konají mezinárodní veletrhy módy, obuvi a koženého zboží Styl a Kabo. Ve dvou pavilonech se návštěvníkům z řad obchodníků představí téměř šest stovek módních značek a připraven je i bohatý doprovodný program.

"Z tuzemských společností budou mít premiéru například velkoobchody specializující se na elegantní prádlo a plavky známých zahraničních značek. Konkrétně se jedná o After Eden, Opera a Sunflair," láká na novinky Gabriela Vargová, ředitelka projektů Styl a Kabo. Módu z exotických zemí představí například několik brazilských firem pod hlavičkou velvyslanectví Brazílie nebo výrobci oděvů z Indonésie.

Srpnové přehlídky jsou rozšířeny o nové tematické bloky - na konfekci se zaměří tradičně přehlídka Styl Show, plavkovou módu pro příští sezonu odhalí samostatná Beachwear Show a nová Lingerie Show "Night & Day" je vyhrazena pro spodní prádlo, punčochové zboží, denní a noční prádlo. V neděli 18. srpna představí svou tvorbu Haute Couture renomovaní světoví návrháři Oscar de la Renta a Emilio Pucci.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště