Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Brněnské výstaviště fanouškům módy napoví, co mají letos nosit

 

Na veletrzích Styl a Kabo se v Brně letos už podvacáté sjedou výrobci módy, doplňků a obuvi i kožené galanterie, aby obchodníkům nabídli čerstvé modely pro nadcházející sezonu.

Bižuterie nejen od nás

Na veletrhu Styl budou mít letos velmi dobré zastoupení i výrobci bižuterie. K letošním debutantům, kteří vozí originální zboží, patří například Vladimír Mlejnek. Z ostrova Mallorca přiváží totiž originální šperky z olivového dřeva. „Mezi tradičními vystavovateli veletrhu Styl nechybějí společnosti jako Pleas, Jopess, Jan Krejsa, Manfred Hegler, Šulc, Sanu Babu, Tonak nebo Svaz bižuterie,“ doplňuje Jaromír Krejčí.

Špičkové boty a ceny nejlepším

Na veletrhu obuvi Kabo v pavilonu F se prvně ukáže třeba americká společnost Analpa s nabídkou značek, které vyrábějí boty z vysoce kvalitních materiálů se zajímavými detaily, případně další exkluzivní kolekce dámské kožené obuvi s vysokým komfortem nošení. Tradičně zastoupenými značkami budou například Gabor, Wortmann, Rieker a další.

Také letos zde vyhlásí výsledky soutěže Top Model o nejlepší exponáty veletrhu Kabo a předají ocenění Česká kvalita a Žirafa – zdravotně nezávadná dětská obuv.

Na brněnském výstavišti se od 17. do 19. února můžete ponořit do světa módy. Veletrhy Styl a Kabo se tu budou konat už podvacáté, poprvé je Brno hostilo v roce 1993. Jediné naše kontraktační veletrhy módy jsou zároveň jedinými v celé střední Evropě.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště