Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BVV v médiích

Autosalon Brno přechází do jarní sezony

VÝSTAVY A VELETRHY: Největší tuzemský automobilový veletrh Autosalon Brno se uskuteční ve zcela novém jarním termínu, a to od 4. do 8. dubna 2013. Dohodli se na tom organizátor akce Veletrhy Brno a spolupořadatelé Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) i Svaz dovozců automobilů (SDA). Členové svazů, kteří jsou současně klíčovými vystavovateli zavedeného brněnského veletrhu, o této změně rozhodli přesvědčivou, více než dvoutřetinovou většinou.

„Nový termín je z hlediska jarní prodejní sezony odbytově zajímavý. Přinese příležitost představit českému publiku aktuální automobilové novinky krátce po jejich premiérách na veletrhu v Ženevě,“ uvedl ředitel veletrhu Autosalon Brno Jiří Čikl. Infrastruktura brněnského výstaviště navíc umožňuje vystavovatelům využít rozsáhlé venkovní plochy pro aktivní předvádění produktů, a tak zprostředkovat návštěvníkům nejenom vizuální vjem, ale i reálnou zkušenost z jízdy s nově nabízenými modely.

Autosalon Brno bude koncipován tak, aby přilákal jak zájemce o koupi nového automobilu, tak i motoristické nadšence automobilových veteránů, tuningu a motoristického sportu. Na základě předchozích ročníků se předpokládá návštěvnost přibližně 100 tisíc osob.

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště