Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MBK
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství

Smurfit Kappa poprvé na veletrhu SALIMA s novinkou pro český trh

 

Francouzská společnost Smurfit Kappa, evropský leader v obalové technologii Bag-in-Box, se letos poprvé účastní potravinářských veletrhů SALIMA - MBK - INTECO – VINEX, které patří mezi přední mezinárodní obchodní setkání pro RETAIL i HORECA oblast a prezentují se zde nejnovější trendy v oborech potravinářských technologií.

Smurfit Kappa bude vystavovat své flexibilní obaly pro nápoje a jiné tekutiny. Bag-in-Box® představuje inovativní řešení, která perfektně chrání produkt, šetří náklady a minimálně zatěžují životní prostředí. Chráněna před vzduchem (fólie ze kterých jsou vyrobeny sáčky mají kyslíkovou bariéru) a světlem, tekutina se výborně konzervuje a zachovává si všechny organoleptické vlastnosti. Kohoutek Vitop® je světovým leaderem na trhu díky jeho výjimečné kvalitě a ergonomii a uspokojí jakékoliv požadavky na dávkování či manipulaci. Tato technologie se hodí i pro aseptické plnění.

Novinkou na českém trhu jsou samostojící vaky Pouch-Up®. Toto inovativní a atraktivní balení je obzvlášť populární pro koktejly, jablkovou šťávu a víno.

Veškeré novinky a inovované flexibilní obaly uvidí návštěvníci v expozici společnosti Smurfit Kappa na stánku číslo 101 v pavilonu V, více informací na: www.smurfitkappa.com

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště