Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MBK
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství

Russell Finex představí vysoce kvalitní vibrační třídiče, separátory a in-line filtry

 

Russell Finex je belgický výrobce vysoce kvalitních vibračních třídičů, separátorů a in-line filtrů, mající již 80 let zkušeností z poskytováním řešení v oblasti filtrace a separace pro zákazníky v různých průmyslových odvětvích na celém světě. Na letošním ročníku veletrhu SALIMA, představí na svém stánku v pavilonu V společnost Russell Finex mimo jiné tyto stroje:

Russell Compact 3v1 Sieve  - vysokokapacitní vibrační třídič zachycující prach a odstraňující velké železné částice v jedné pracovní operaci. Tento vibrační „screener“ je určen zejména pro bezpečné prověření ručních krmných složek, které jsou dodávány v pytlích. Stanice vyprazdňující pytle s integrovanou prachovou kapucí je vyrobena z nerezové oceli a dokáže vyprazdňovat pytle o váze 25 kg.

Self-Cleaning Russell Eco filter®  je oblíbenou filtrem používaným v potravinářském průmyslu k filtraci kapalin a kalů jako jsou čokolády nebo med. Filtry seřazené do řady za sebou umožňují filtrovat produkt při teplotě do 250 ° C, a průběžně odstraňovat nečistoty do velikosti až 10 µm. Díky systému SpiroKlene ™, což jsou speciální stěrače, které povrch používaných filtračních vložek průběžně čistí opakovaně a může tak dojít k dlouhodobějšímu použití filtru, aniž by se musel stroj odstavit. To umožňuje vysoké a konzistentní průtoky a eliminuje náklady a dopady na životní prostředí spojené s jednorázovými filtračními médii.

Russell Eco Separator®  - vysoce výkonné, které může být použito pro různé aplikace, jako je dimenzování, třídění, bezpečnostní screening nebo využití produktu. Tento stroj umožňuje zpracovávat suchý nebo mokrý výrobek a dokonce i od extrahovat pět frakcí z jednoho výrobku při jednom cyklu. Kuželové sítko je k dispozici v šesti standardních velikostech (průměr 24 ", 30", 40 ", 48", 60 "a 72"), v provedení barevném nebo z nerezové oceli.

Veškeré dotazy na téma separace, filtrace nebo poslední vylepšení vibračních třídičů a self-čištění průmyslových filtrů vám při návštěvě firmy Russell Finex na stánku č. 018 v pavilonu V. Zde vám zkušení prodejní inženýři poskytnout své odborné znalosti, které vám pomohou najít nejlepší řešení vašich firemních potřeb. Více informací na: http://www.russellfinex.com/

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště