Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MBK
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství

Španělské speciality představí novinku pro české gurmány

 

Jednou z novinek, které společnost LEVERCA představí na českém trhu je TEKUTÁ SŮL, která je vyrobená z říční soli z oblasti Alicante – Villena ve Španělsku, která se získává šetrným řemeslným procesem neohrožujícím životní prostředí. Zároveň neobsahuje žádné současné prvky znečišťující moře, bělidlo ani jiné chemické přísady a má vynikající kvalitu. Velkým pozitivem tohoto výrobku je také snížený obsah sodíku, čímž méně zatěžuje lidský organismus. Tekutá sůl je určena pro dochucení salátů, zeleniny, carpaccia, omáček, zlepšuje chuť syrových potravin. Je k dostání jak bez příchuti, tak i v široké nabídce příchutí (např. česnek, lanýž, středomořské bylinky, …). Příchuti jsou soli dodávány formou přírodních aromat. Sůl tak neobsahuje žádné chemické přísady.

Tento jedinečný produkt je prezentován v rozprašovacích nádobách pro usnadnění kontroly použitého množství. Linie tekutých solí byla oceněna nejlepšími gurmánskými experty v Japonsku jako výrobek roku.

Společnost LEVERCA  spol. s r.o. ze Dvora Králové se zabývá dovozem a prodejem exkluzivních produktů ze Španělska do ČR a na Slovensko jako jsou přírodně kvašená šumivá vína „Cava“ vyráběná tradiční metodou, extra panenské olivové oleje, netradiční sůl s nízkým obsahem sodíku, mandle a jedinečné mandlové produkty a další speciality, jejichž nabídku postupně rozšiřuje. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům originální a vysoce kvalitní produkty přímo od španělských výrobců, kteří doposud do České republiky nedodávali, ale kteří získali za svoji práci mnohá ocenění.

Společnost LEVERCA  spol. s r.o. je jedním z vystavovatelů na veletrhu SALIMA 2014 v Brně. Novinky společnosti LEVERCA můžet shlédnout v pavilonu A2, stánek č.060 ) nebo více info na: www.spanelske-speciality.cz

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště