Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MBK
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství

JAROSPOL představí novou generaci pecí Revent

 

Na letošním veletrhu MBK bude mít evropskou premiéru nová modelová řada švédské značky Revent 8. generace, která přijde na trh ve druhé polovině roku 2014, nejprve minipec a nejmenší model vozíkové pece, ostatní modely budou následovat. Jedná se o novou konstrukci oblého tvaru, o tzv. “okrouhlou” pec.

Tato pec je nová nejenom svým tvarem, ale i svými charakteristikami. Vytvořením pečné komory kruhového tvaru byla pec zeštíhlena a současně byl navýšen její výkon. Nová pec si připisuje body ve všech důležitých aspektech: v kvalitě pečení, nízké náročnosti na podlahovou plochu a spotřebě energie. Kruhová komora s inteligentním trojvrstvým sklem ve dveřích, méně tepelných mostů a moderní izolace minimalizují energetické ztráty, snižují spotřebu vody i energie. Celkový objem energie spotřebované v průběhu životnosti pece je minimalizován díky nižšímu počtu dílů, menší spotřebě materiálu a nižší hmotnosti. Nezanedbatelným plusem je snížení nároků při recyklačním procesu. Dále je třeba zmínit světlost dveří, ergonomii, ovladatelnost, spolehlivost, flexibilitu, rentabilitu a odolnost spolu se snadnou instalací i údržbou. Jednoduchost pece se začne projevovat od prvního dne, kdy ji začnete používat. Stačí zapnout a péct.


Společnost JAROSPOL Technology s.r.o. byla založena v roce 2013 jako nástupnická organizace rodinné skupiny živnostníků. Konsolidace aktivit, 20 let zkušeností s výrobou, servisem a neustálý rozvoj nám umožňují poskytovat kvalitní a žádané produkty s vysokou přidanou hodnotou. Společnost JAROSPOL se zaměřuje na výrobní techniku a technologické celky pro pekaře a cukráře včetně záručního a pozáručního servisu.

Mezi hlavní činnosti patří výroba kynáren, pekařských vozíků, pečných plechů a forem, příslušenství k pecím, repase rotačních pecí, zakázková výroba na míru a servis u zákazníka. Mimo naše výrobky dodává JAROSPOL Technology stroje a zařízení ve spolupráci s tuzemskými a zahraničními výrobci. Významným zákazníkům poskytuje také služby v oblasti skladování a expedice.

Více info na: www.jarospol.com. JAROSPOL Technology spolupracuje s těmi nejlepšími partnery z oboru.

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště