Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MBK
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh mlynářství, pekařství a cukrářství

Předběžná závěrečná zpráva SALIMA – MBK – INTECO – VINEX a EMBAX

2.3.2012

Mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA – MBK – INTECO – VINEX se podruhé temínově spojily s mezinárodním veletrhem obalů a obalových technologií EMBAX a společně nabídly přehled o novinkách a trendech ve zpracování, distribuci a prodeji potravin. Ve třech největších pavilonech brněnského výstaviště se soustředila nabídka 1195 vystavujících firem a zastoupených značek. Nabídku v expozicích si prohlédlo více než 27 tisíc návštěvníků ze třiceti zemí.

Předběžná závěrečná zpráva SALIMA – MBK – INTECO – VINEX a EMBAX

Nový český pekařský rekord je na světě, znám je i Český pekař 2012–junior

1.3.2012

Dnes krátce před třetí hodinou padl na brněnském výstavišti nový český rekord, a to v rychlostním pletení pletýnek. Podmínkou soutěže bylo v co nejkratším čase uplést 30 kusů pletýnek z předem připraveného těsta, které bylo nutné rozdělit na tři díly, vyválet z nich prameny a poté je splést. Soutěžilo celkem šest závodníků – mladých zručných pekařů a pekařek ze středních odborných škol a učilišť.

Soutěž mladých pekařů odstartovala, zítra proběhne pokus o rekord

29.2.2012

Dnes dopoledne byl v pavilonu P zahájen 17. ročník dovednostní soutěže „Český pekař roku 2012 - kategorie junior“. O titul a vítězný pohár od společnosti Diamant bojuje patnáct studentů a studentek ze sedmi středních odborných škol a středních odborných učilišť v České republice, konkrétně z Brna, Jeseníku, Kroměříže, Nové Paky, Pardubic, Prahy a Smiřic.

Soutěž mladých pekařů odstartovala, zítra proběhne pokus o rekord

Pekaři budou hledat mistry oboru

8.2.2012

Jak funguje provoz profesionálního pekařského centra návštěvníci uvidí dokonce na vlastní oči. Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v ČR pořádá přímo v pavilonu P třídenní finále soutěže Český pekař roku JUNIOR.

Záštita ředitele SZIF

3.2.2012

Ředitel Státního zemědělského intervenčního fondu Ing. Oldřich Černoch, CSc. uděluje záštitu veletrhu.

Záštita ředitele SZIF

Pekaři, pozor, přichází vakuové chlazení!

24.1.2012

Revoluční technologii, která šetří čas a zkvalitňuje pekařskou a cukrářskou výrobu, nabízí švédská společnost REVENT International. Tradiční výrobce známý především rotačními pecemi se představí na veletrhu MBK 2012.

Pekaři, pozor, přichází vakuové chlazení!

Záštita ministra zemědělství

20.1.2012

Ministr zemědělství Ing. Petr Bendl udělil veletrhu svoji záštitu

Záštita ministra zemědělství

Mezinárodní konference „FOOD FORUM“

20.1.2012

Ministerstvo zemědělství a Potravinářské komora České republiky uspořádá 28. února 2012, v den zahájení Mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA 2012, mezinárodní konferenci „FOOD FORUM“ na téma „Cesty k udržení produkce potravin, kvalita potravin a rozvoj lokálních a regionálních trhů“.

Pekařští a cukrářští talenti na scéně – přímo v pavilonu P!

18.1.2012

Podnikatelský svaz pekařů a cukrářů v ČR pořádá na mezinárodním veletrhu MBK již 17. ročník soutěže Český pekař roku JUNIOR. V profesionálním pekařském centru se ve dnech 28. 2. až 1. 3. utkají nejlepší mladí pekaři z odborných škol a učilišť v celé České republice.

Záštita Potravinářské komory ČR

6.1.2012

Prezident Potravinářské komory ČR Ing. Miroslav Toman, CSc. přijal záštitu nad letošním ročníkem veletrhu.

MBK 2012

Vybíráme z firem (2016)

 


 

Fotogalerie

Video

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště