Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
4.-6.11. 2022

Festival sportu, tance a zábavy

Doprovodný program LIFE! 2022


PO CELOU DOBU KONÁNÍ AKCE (4. - 6. 11. 2022)

Family Hall

9:00-18:00
(neděle do 17:00 hodin)
cca 40 sportovních stanovišť k dispozici všem návštěvníkům (možnost vyzkoušet různé sportovní disciplíny za přítomnosti profesionálů) hala G1

Game Hall

9:00-18:00
neděle do 17:00
závěrečné zápasy Tipsport MČR CS:GO ve hře Counter-Strike Global Offensive
Vítěz bere rovný milion.
hala B
9:00-18:00
neděle do 17:00
aréna Zdravý hráč od České spořitelny
(střelba na terč laserovou pistolí, měření rychlosti nadhozu, kop do fotbalového míče na cíl, závody motokár, unikátní 360°kamera)
hala B
9:00-18:00
neděle do 17:00
desítky konzolí Nintendo a nejnovější hry na vyzkoušení hala B
9:00-18:00
neděle do 17:00
1v1 zápasy s profíky z týmu Sampi (hry CS:GO, FIFA) hala B
9:00-18:00
neděle do 17:00
herní turnaje pro veřejnost hala B
9:00-18:00
neděle do 17:00
různé stánky s herními konzolemi PlayStation 5 hala B

Sport Life Hall

9:00-18:00
neděle do 17:00
Hala pro sportovní nadšence, kteří si zde mohou vyzkoušet a zažít šplh, parkour a jízdu na longboardu, elektrické koloběžce a jízdu na pumptracku. Zafandit u parkouru nebo nakoupit sportovní oblečení a příslušenství.
hala F

DANCELife Hall

9:00-18:00
neděle do 17:00
DANCE LIFE! představuje jedinečné spojení tanečního festivalu a veletrhu určeného pro aktivní tanečníky i širokou veřejnost. Nabízí širokou škálu tanečních stylů, které si lze vyzkoušet na workshopech různých úrovní. Přijďte si užít 3 úžasné dny plné tance ve všech jeho podobách. DANCE LIFE! je univerzální meeting pro všechny se zájmem o hudbu a tanec.
hala E + Rotunda haly A

 

PÁTEK 4. 11. 2022

VSA Extrem Pumptrack

9:00-18:00 tréninky / volné ježdění v pumptracku a Sazka minirampě / testování elektro longboardů Exway hala F

Workout LIFE! (soutěž zajišťuje Elite Gym Brno a Big One Fitness)

15:00 registrace návštěvníků do soutěže v několika workoutových disciplínách
poté průběh soutěže (každý soutěžící obdrží 1x celodenní vstup pro 2 osoby v hodnotě 700,- Kč do Big One Fitness Club + nějakou drobnost od Nutrend
výherce získá měsíční členství v Big One Fitness v hodnotě 1.900 Kč
hala F
stánek 026

Šplh na laně (soutěží jednotlivci i 3-4 členná družstva)

9:15-11:15 závod ZŠ a SŠ škol - 1. stupeň ZŠ (lano délky 3 m) hala F
11:15-13:00 závod ZŠ a SŠ škol - 2. stupeň ZŠ (lano délky 4,5 m) hala F
13:00-15:15 závod ZŠ a SŠ škol - střední školy (lano délky 4,5 m) hala F

Sport LIFE! pro mládež

8:00 otevření areálu festivalu (pro organizované školy)

9:10 zahájení SPORT Life! Pro mládež 2022 hala E přízemí
9:10-9:15 Magic Free Group - taneční vystoupení
hala E přízemí
9:16-9:18
moderátor úvodní slovo
hala E přízemí
9:19-9:29
Jan Hanko parkour show
hala E přízemí
9:30-9:35
přednáška "Bezpečně v kyberprostoru"
hala E, pódium
9:36-9:45
VSA - scoot & freestyle BMX show
hala E přízemí
9:45-9:50
představení VIP sportovců a slovo ředitele BVV
hala E, pódium
9:51-9:55
Honza Weber freestyle fotball
hala E přízemí
9:55-10:10
rozdělení dětí do sportovních skupin
hala E přízemí
10:10-10:20
přechod dětí z pavilonu E na sportoviště
hala E přízemí - hala G1
10:15-10:45
přednáška "Bezpečně v kyberprostoru"
hala E, pódium
10:25-10:55
First Help
hala G1, tatami před pódiem
10:25-11:00
sportování dětí na připravených sportovištích
hala G1
11:00-11:05
přemístění mezi sportovišti
hala G1
11:05-11:35
First Help
hala G1, tatami před pódiem
11:05-11:40
sportování dětí na připravených sportovištích
hala G1
11:10-11:40
přednáška "Bezpečně v kyberprostoru"
hala E, pódium
10:40-11:40
VIP osobnosti navštívení festivalu a sportování
hala G1
11:40-11:45
taneční vystoupení před pódiem pavilon G1
hala G1
11:45-11:55
povídání s VIP sportovci na pódiu
hala G1
11:55-12:00
autogramiáda VIP sportovci před pódiem
hala G1
12:00 Ukončení SPORT Life! Pro mládež 2022 hala G1



SOBOTA 5. 11. 2022

Game Hall

9:00-19:00 1. zastávka Hyundai MČR FIFA Brno - finále prvního turnaje sezony v oblíbeném fotbalovém simulátoru FIFA 23. hala B

VSA Extrem Pumptrack

9:00-11:00 tréninky bike hala F
12:00 ukončení potvrzování účasti do závodu hala F
11:00-13:00 tréninky SCOOT hala F
13:00-13:30 vystoupení VSA teamu + soutěže hala F
14:00-15:00 finále BIKE hala F
15:00-16:30 finále SCOOT hala F
17:00-17:30 vyhlášení výsledků závodu hala F

Parkour (3. Mistrovství ČR v Parkouru)

7:30-9:30 vyzvednutí registrací pro závodníky hala F
stánek 001
8:00-10:00 rozcvičení - děti, mladší žáci, starší žáci hala F
stánek 001
9:45-10:00 seznámení s dráhou, pravidla, úvodní slovo aj. hala F
stánek 001
10:00-10:45 základní kolo Speed-Run - mladší žáci - muži;
finále - děti, mladší žáci - ženy
hala F
stánek 001
10:50-11:00 finále Speed-Run - mladší žáci - muži hala F
stánek 001
11:00-11:45 základní kolo Speed-Run - starší žáci - muži;
finále - starší žáci - ženy
hala F
stánek 001
11:50-12:00 finále Speed-Run - starší žáci - muži hala F
stánek 001
12:00 vyhlášení závodu Speed-Run - děti, mladší žáci, starší žáci hala F
stánek 001
12:10-13:00 rozcvičení Freestyle - děti, mladší žáci hala F
stánek 001
13:00-14:00 základní kolo Freestyle mladší žáci - muži;
finále - děti, mladší žáci - ženy
hala F
stánek 001
14:05-14:30 finále Freestyle - mladší žáci - muži hala F
stánek 001
14:45 vyhlášení závodu Freestyle - děti, mladší žáci hala F
stánek 001
14:35-15:30 rozcvičení Freestyle - starší žáci hala F
stánek 001
15:35-16:35 základní kolo Freestyle - starší žáci - muži;
finále - starší žáci - ženy
hala F
stánek 001
16:40-17:05 finále Freestyle - starší žáci - muži hala F
stánek 001
17:10 vyhlášení závodu Freestyle - starší žáci
(oficiální ukončení 1. dne)
hala F
stánek 001
17:15-19:00 volný trénink - všechny kategorie hala F
stánek 001

Workout LIFE! (soutěž zajišťuje Elite Gym Brno a Big One Fitness)

11:00 registrace návštěvníků do soutěže v několika workoutových disciplínách
poté průběh soutěže (každý soutěžící obdrží 1x celodenní vstup pro 2 osoby v hodnotě 700,- Kč do Big One Fitness Club + nějakou drobnost od Nutrend
výherce získá měsíční členství v Big One Fitness v hodnotě 1.900 Kč
hala F
stánek 026
15:00 registrace návštěvníků do soutěže v několika workoutových disciplínách
poté průběh soutěže (každý soutěžící obdrží 1x celodenní vstup pro 2 osoby v hodnotě 700,- Kč do Big One Fitness Club + nějakou drobnost od Nutrend
výherce získá měsíční členství v Big One Fitness v hodnotě 1.900 Kč
hala F
stánek 026

Taneční rekord Ondřeje Sokola

11:00-12:00 taneční rekord Ondřeje Sokola hala E přízemí

Šplh na laně (Mistrovství ČR ve šplhu na laně ve všech kategoriích)

10:30-16:30 Mistrovství ČR ve šplhu na laně ve všech kategoriích
(pouze závodníci registrovaní v ČGF ve sportu šplh na laně pro sezónu 2022)
hala F

počítá se s účastí nejlepšího francouzského šplhače - Arnaud Bourdier

Runningzone Life! Run

10:30-11:00
prezence a registrace závodníků (startovné na závod je v rámci vstupu na festival, doporučujeme děti zapsat přes rezervační systém; prosíme všechny závodníky a jejich rodiče, aby se k registraci dostavili včas, po uzavření registrace po 11:30 nebudeme vydávat čísla) registrace na závod zde
mezi budovami výstaviště H a V
11:45 rozcvička
12:00 postupné starty dětských kategorií - D1, D2, D3, D4

D1: rok narození 2021-2017, trasa 100 m
D2: rok narození 2016-2015, trasa 300 m
D3: rok narození 2014-2013, trasa 500 m
D4: rok narození 2012-2011, trasa 1000 m
Trasy závodů:
D1
D2
D3
D4: 2xD3
12:45-14:00 vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií (pro závodníky máme krom občerstvení po závodě připraveny i medaile a to pro všechny účastníky, na vítěze čekají zajímavé ceny a diplomy)

14:00 oficiální ukončení závodů


NEDĚLE 6. 11. 2022

Game Hall

cca 16:00 Halftime show
(rappeři Rytmus, Majk Spirit, Paulie Garand, Kenny Rough)
hala B

VSA Extrem Pumptrack

9:00-18:00 tréninky / volné ježdění v pumptracku a Sazka minirampě / testování elektro longboardů Exway hala F
13:00 Scootshop.cz scooter miniramp jam hala F
14:30 Fyft kendama jam hala F

Parkour (3. Mistrovství ČR v parkouru)

7:30-9:30 vyzvednutí registrací pro závodníky hala F
stánek 001
8:00-10:00 rozcvičení Speed-Run - junioři, senioři hala F
stánek 001
9:45-10:00 seznámení s dráhou, pravidla, úvodní slovo aj. hala F
stánek 001
10:00-11:00 základní kolo Speed-Run - junioři, senioři - muži;
finále - junioři, senioři - ženy
hala F
stánek 001
11:00-11:30 finále Speed-Run - junioři, senioři - muži hala F
stánek 001
11:45 vyhlášení závodu Speed-Run - junioři, senioři hala F
stánek 001
11:30-12:30 rozcvičení Freestyle - junioři, senioři hala F
stánek 001
12:30-14:30 základní kolo Freestyle - junioři - muži;
finále - junioři - ženy, senioři - muži, ženy
hala F
stánek 001
14:30-15:00 finále Freestyle - junioři - muži hala F
stánek 001
15:10 vyhlášení závodu Freestyle - junioři, senioři (oficiální ukončení 2. dne) hala F
stánek 001

Workout LIFE! (soutěž zajišťuje Elite Gym Brno a Big One Fitness)

11:00 registrace návštěvníků do soutěže v několika workoutových disciplínách
poté průběh soutěže (každý soutěžící obdrží 1x celodenní vstup pro 2 osoby v hodnotě 700,- Kč do Big One Fitness Club + nějakou drobnost od Nutrend
výherce získá měsíční členství v Big One Fitness v hodnotě 1.900 Kč
hala F
stánek 026

Šplh na laně

10:00-14:00 prezentace šplhu pro veřejnost, možnost vyzkoušení, exhibiční ukázky šplhu hala F
10:00-14:00

vyhlášení výzvy - překonání času Mistra republiky kategorie muži na laně 8 m na laně poloviční délky

hala F

 

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště