Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
26.-28.11. 2021

Sport, tanec a hry

ACTIWITY DC

Taneční studio Actiwity z Břeclavi. Jsme otevřeni všem, kdo mají o tanec zájem, bez ohledu na talentové schopnosti a dispozice. Jsme zastánci toho, že je třeba si vyzkoušet nejrozmanitější škálu stylů a poté si vybrat své zaměření. Tancem chceme něco říct, tancem žijeme.

ACTIWITY DC

ADÉLA KOUBKOVÁ

Absolventka HAMU, JKGO a stáží v NY (2007 ABT, ABE, 2014 NYU Tish school of Arts), interpretka, choreografka a pedagožka. Mezi největší úspěchy řadí turné v Japonsku a Číně, tituly Mistr Světa a Vícemistr Evropy v prestižních tanečních soutěžích za interpretaci i choreografii a spolupráci s choreografy Vincent Patterson, Sofia Krantz. Za splněný sen považuje spolupráci v RG Contemporary company of New York.

ADÉLA KOUBKOVÁ

ANDREA TOMANOVÁ

Lektorování jógy se věnuji již 8 let. Vedu lekce jak dynamické tak jemnější jógy. Věnuji se meditacím, vizualizacím, stabilizacím těla v rámci zdravého pohybového stereotypu, kompenzačním cvičením a v podstatě všemu co se týká vědomé práci s tělem i myslí.

ANDREA TOMANOVÁ

ART FACTORY

Art Factory je brněnské taneční a umělecké studio, nyní na nové adrese (VÁCLAVSKÁ 6 - 2.patro) se širokou nabídkou kurzů a otevřených lekcí /open classů/ s předními českými lektory.

ART FACTORY

ART of FUNK

Funková složka jedné z nejúspěšnějších škol v České Republice, Art Factory, předvede krátkou ukázku funkových stylů Poppin a Lockin na hudbu od předních českých funkových skupin J.A.R. a Top dream company.

ART of FUNK

B - CREW

Nezáleží odkud jsi, nezáleží co umíš. Spojuje nás jedno, láska k tanci. "Buď crew" a vyjádři to, co slovy říci nejde.

B - CREW

B - FRESH BRNO

Taneční studio B-Fresh působí v Brně od roku 2005. Za 15 let existence získalo nespočet cenných umístění, titulů a ocenění jak na choreografických soutěžích, tak na tanečních battlech. Přední taneční subjekt v České republice, zaměřující se výhradně na Street Dance, kladoucí důraz na kvalitní vzdělávání svých studentů pod vedením top lektorské špičky v ČR.

B - FRESH BRNO

BALET, JIHOČESKÉ DIVADLO

Balet Jihočeského divadla v Českých Budějovicích je mezinárodní baletní soubor, který má šestnáct členů. Mezi jeho silné stránky patří široký záběr repertoáru, který sahá od zcela současných choreografii až po klasický titul jako je Šípková Růženka.

BALET, JIHOČESKÉ DIVADLO

BEAT UP OSTRAVA

Beat up vznikl v roce 1993 v Brně a v roce 2007 v Ostravě. Má přes 300 členů od dětí ve věku 4 let přes juniory , dospělé až po rodiče. Získal několik titulů mistři ČR ve street dance,street show a IDO formacích.

BEAT UP OSTRAVA

BEE (Bee Endyšová)

Tanečnice, choreografka a lektorka působící v Praze. Reprezentuje crew Left J-Awa. Věnuje se především poppingu a hip-hopu.

BEE (Bee Endyšová)

BERRY (Lukáš Bernáth)

Berry z Liberecké B-soul crew se zabýva převážně iluzionárními styly. Cestuje po světě, kde sbírá cenné zkušenosti na workshopech a battlech.

BERRY (Lukáš Bernáth)

BOHEMIA BALET

Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Prahy

BOHEMIA BALET

CARLOS (Patrik Kejík)

Tanečník, Choreograf, Freestyle, Dj

CARLOS (Patrik Kejík)

CONTEMPORARY THEATRE

Contemporary Theatre neboli Conteátr je živá, fungující platforma pro choreografy a tanečníky. Tvoříme taneční divadlo, iniciujeme vznik nových potřebných projektů, hledáme cestu mezi komerčním a uměleckým světem, poskytujeme zázemí, sdružujeme umělce, podporujeme studenty tance a choreografie, propojujeme taneční žánry od alternativních až po komerční, spojujeme se s tanečními institucemi. Realizujeme zejména stipendijní programy, rezidence pro začínající i etablované umělce, vlastní produkci a site-specific projekty.

CONTEMPORARY THEATRE

D.S. STUDIO KOŠICE

D.S.Sudio Košice je jedna z najúspešnejších streetdancových tanečných škôl na Slovensku, ktorá vznikla spojením tanečných skupín SPEEDY(2002) a Dancecoholics (2007). Už takmer 15 rokov vytvárame tie najlepšie podmienky pre rast a osobný rozvoj našich tanečníkov -pravidelne organizujeme tréningy, workshopy s TOP CZ /SK a svetovými lektormi, sústredenia, tanečné akcie, battles,výjazdy na Slovenské ale aj zahraničné súťaže, vystupujeme doma a na akciách po celom svete. Sedem dni v týždni sa venujeme tomu, čo nás spája a robí šťastnými.

D.S. STUDIO KOŠICE

Daniel Borak

Světoznámý stepař ze Švýcarska s českými kořeny. Ikona současné ho stepu, několikanásobný mistr světa ve stepu, choreograf a lektor Dance studio Borak. V současnosti žije v Chicagu, kde se působí jako choreograf a stepař v Chicago Human Rhythm Project. Svým energickým a rytmickým si získá každého stepaře i nestepaře.

Daniel Borak

DARIA KLIMENTOVÁ (Royal Ballet School)

Daria Klimentová - nejslavnější česká primabalerina současnosti. Narodila se v Praze a vystudovala Taneční konzervatoř hl. m. Prahy. Ihned po dokončení studia se stala sólistkou Baletu Národního divadla Praha. Od roku 1995 působila jako první sólistka v souboru Anglického národního baletu po boku těch nejlepších v oboru. V červnu 2014 ukončila svou aktivní taneční kariéru a začala vyučovat klasický balet na The Royal Ballet School v Londýně.

DARIA KLIMENTOVÁ (Royal Ballet School)

DAŠA BÁTOROVÁ

Daša Bátorová je lektorkou brněnského tanečního studia Stolárna s vášní především pro karibské a afrolatinské tance. Je mistryní České republiky Svazu učitelů tance v Bachatě pro rok 2017 a druhá vicemistryně pro rok 2018. Její srdce patří především dominikánské Bachatě.

DAŠA BÁTOROVÁ

DAVID STRNAD (JAMU)

Interní pedagog Janáčkovy akademie múzických umění v Brně,. Bývalý člen Tanečního divadla Bralen Bratislava. Lektor tanečních seminářů určených tanečníkům a tanečním pedagogům doma i v zahraničí. Zaměřuje se na moderní taneční techniky, techniku Lestera Hortona, José Limóna a techniku jazzového tance.

DAVID STRNAD (JAMU)

DEE (Dee Červinková)

Tanečnice, choreografka, bývalá reprezentantka v moderní gymnastice. Tanečnice několika českých muzikálů, činoherních představení, filmů, hudebních videoklipů, televizních pořadů, přímých přenosů či koncertních turné. Zakladatelka tanečního projektu ViViD Dance Company a majitelka tanečního studia ViViD Space na Národní třídě.

DEE (Dee Červinková)

DOMINO a.k.a. Jay Fonk

Freestyler, choreograf, motivátor, kouč, organizátor akcí. Cestuje za tancem po celém světě. Učí v desítce školách po celé republice i za jejími hranicemi. Milovník hip hopové kultury a všeho kolem toho.

DOMINO a.k.a. Jay Fonk

DUĎA (Lukáš Dudík)

Lektor Lolas dance Olomouc, Art Factory Brno, TS Bunny Brno, Funky Beat Frýdek Místek. Výherce Juste Debout Preselection 2016, 2017, 2018. Top 8 Juste Debout Final - Paris. HH Kemp 2016,2017. Funkovým stylům Lockin a Poppin se věnuje přes 12 let

DUĎA (Lukáš Dudík)

EFEKT DANCE BRNO

Taneční skupinu Efekt Dance Brno založila v roce 2004 Lenka Sochorová. Zázemí skupiny je v Kulturním domě RUBÍN v brněnských žabovřeskách. Street dance je hlavní náplní tréninků pro děti od 3 do 30 let.

EFEKT DANCE BRNO

EMILIO & VIOLA ŠŤASTNÁ

Působí na brněnské taneční scéně už mnoho let. Pravidelné lekce v Brně navštěvuje široká veřejnost. Jsou zváni na workshopy do zahraničí, které se těší hojné účasti. Své nadšení pro New style Hustle již dokázali přenést na mnoho tanečníků i ne tanečníků, kteří stejně jako oni tomuto tanci propadli.

EMILIO & VIOLA ŠŤASTNÁ

FANNY BARROUQUÈRE (Francie)

Fanny Barrouquére je vynikající contemporary tanečnice a pedagožka. Fanny pochází z Francie, kde se začala věnovat tanci už jako dítě. V roce 2008 odstartovala svou profesionální kariéru jako tanečnice v National Ballet v Marseille pod vedením Frédérica Flamanda.

FANNY BARROUQUÈRE (Francie)

FIFA (Filip Růžička)

Lektor a choreograf taneční skupiny Beat Up Ostrava a Funky Beat. Věnuje se jak choreografiím, tak i freestylu. Čtyřikrát po sobě se stal Choreografem roku. Vede pravidelný open class Hip Hop choreo v Praze, ale jezdí učit i po celé ČR.

FIFA (Filip Růžička)

FRANTIŠEK SYSEL & LUCIA RIŠOVÁ

Franta a Lucka jsou taneční pár, který se věnuje tancům zlaté éry jazzu a swingu z období 20.-40. let minulého století. Společně učí a tančí swing v Brně, kde také pořádají pravidelné swingové tančírny a jednou do roka ples Rug Cutters' Ball.

FRANTIŠEK SYSEL & LUCIA RIŠOVÁ

FUNKY BEAT

Taneční skupina Funky Beat z Frýdku-Místku funguje již 12 let a za tuto dobu si dokázala vybudovat postavení jedné z nejúspěšnějších tanečních skupin České republiky. Její tanečníci se v soutěži malých formací již pravidelně nominují na MISTROVSTVÍ EVROPY A SVĚTA. Skupina spolupracuje s nejlepšími trenéry street dance v ČR!

FUNKY BEAT

GABRIELA TŘÍSKOVÁ

Zumba s Gabcou je smrsti pozitvni energie, ruznorodeho tance od hiphopu po latinu, skvele zabavy, spalovani kalorii, party na place a uzasne nalady. Zumba meni tela, mysl i duse milionum lidi na celem svete.

GABRIELA TŘÍSKOVÁ

HANA LITTEROVÁ

Tanečnice, pedagog klasického i moderního tance, choreograf, režisér a výtvarník kostýmů, laureátka tanečních i choreografických mezinárodních soutěží.

HANA LITTEROVÁ

IVETA LA RUBIA (Iveta Rivero)

Profesionální tanečnice, která pravidelně vystupuje s kapelou Pueblo Flamenco. Vede pravidelné kurzy pro veřejnost v Brně, Zlíně a v Kroměříži. Tanec je pro ni životní náplní, stylem a způsobem života. "Vamos a bailar"

IVETA LA RUBIA (Iveta Rivero)

J.K. SANCHEZ

Tanečník, herec, moderátor, milovník hudby, divadla a umění celkově. Podílel se na projektech jako : Superstar, The Voice, Miss CR atd. Choreograf Bena Cristovao (O2 Arena, Žluté Lázně, "Poslední" Tour). Spolupráce s českými i zahraničními hvězdami na projektech všeho druhu.

J.K. SANCHEZ

JANA RYŠLAVÁ & JINDŘICH PANSKÝ

Jana zástupce MOVE Ostrava a Jindra za  Losers Cirque. To nejzajímavější ze současného tance a akrobacie propojené do akrobatickéhp partneringu. Krom  lekcí je můžete společně je můžete vidět na jevišti v projektu Carpe(t) Diem.

JANA RYŠLAVÁ & JINDŘICH PANSKÝ

JANÁČKOVA KONZERVATOŘ V OSTRAVĚ

Janáčkova konzervatoř v Ostravě je jedna z nejvýznamnějších umělecko-vzdělávacích institucí v České republice. Pod jednou střechou nabízí vzdělání v 5 oborech: hudba, zpěv, tanec, současný tanec a hudebně dramatické umění.

JANÁČKOVA KONZERVATOŘ V OSTRAVĚ

JUST US OLOMOUC

Taneční skupina Just Us je streetová crew z Olomouce, která má pobočku i ve Zlíně. Zaměřujeme se na všechny výkonnostní a věkové kategorie od mini dětí až po rodiče. Včetně pravidelných kurzů je u nás možné navštěvovat open classes a to OC Freestyle, OC Dancehall a OC pro rodiče. Našim cílem je kvalitně vzdělávat tanečníky a poskytnout jim zázemí, kam si mohou přijít vždy zatrénovat. Našim cílem je kvalitně vzdělávat tanečníky a poskytnout jim zázemí, kam si mohou přijít vždy zatrénovat.

JUST US OLOMOUC

KÁKA (Kateřina Káka Kvasnicová)

Výrazná a velice osobitá tanečnice, lektorka vyučujicí čím dál tím více i za hranicemi naši země. Performer a choreograf "pouličních stylů". Členka BDS Academy, zakládající člen LFN CZ a vedoucí soutěžních složek Teamu Sector. Ambassadorka hodinek BABY G a GSHOCK CZ.

KÁKA (Kateřina Káka Kvasnicová)

LINDA RANČÁKOVÁ

Linda Rančáková působí v ČR i mimo ni jako tanečnice, lektorka a choreografka. Získala několik stipendií na zahraničních stážích. Spolupracovala s mnoha zajímavými osobnostmi (Keira Knightley, Jason Clarke etc.), choreografy (Michael Rooney, Michael Nunn, William Trevitt, Mia Michaels, Kristian Cellini etc.) a režiséry (Ridley Scott, Tarsem Singh, Wim Wenders, MI-ZO etc.). Vytvořila nespočet choreografií pro TV, alternativní projekty, divadla (Project S.O.U.L., Gaze Out, autorský site specifique projekt Comm.UNI.ty ve spolupráci s Vendulou Poznarovou a z nedávné doby např. muzikály „Adéla ještě nevečeřela“ a „Krysař“), reklamní spoty, vieoklipy a filmy. V současné době spolupracuje s Losers new cirque company a dalšími umělci.

LINDA RANČÁKOVÁ

LOLA'S DANCE

Jsme taneční škola s dlouholetou tradicí, založena v roce 2004. Svými výsledky se řadíme mezi nejúspěšnější streetové taneční školy v České republice. Naši tanečníci se účastní mnoha soutěží, a to jak těch oficiálních, které vyhlašuje Czech Dance Organization, která jako jediná v ČR může nominovat tanečníky na Mistrovství Evropy či světa, tak těch dnes velmi moderních a oblíbených undergroundových battlů.

MAGIC FREE GROUP

Taneční škola v Brně od roku 1996.

MAGIC FREE GROUP

MÁKA (Martina Kvasnicová)

Tanečnice, lektorka a choreografka. Taneční crew BDS Academy, Litefeet nation.

MÁKA (Martina Kvasnicová)

MÁKA & KÁKA (Martina a Kateřina Kvasnicovy)

Dvojčata Máka a Káka = dvojitá dávka stylu. Sestry jsou vychované BDS školou a nyní jsou jejich srdcem i duší.

MÁKA & KÁKA (Martina a Kateřina Kvasnicovy)

MAREK DĚDÍK

Hvězda televizní soutěže StarDance. Mistr střední Evropy v latinsko-amerických tancích, 5x Mistr Slovenské republiky, Mistr České republiky v latinsko-amerických tancích, Mistr České republiky v Showdance, Finalista světového poháru a Grand Slam Series Latin, Mistr a vícemistr Salsa, Bachata a Merengue.

MAREK DĚDÍK

MARIA (Maria Miteva)

Tanečnice , choreografka a lektorka street dance.

MARIA (Maria Miteva)

MICHAL ŠTÍPA | BALET, MORAVSKÉ DIVADLO OLOMOUC

1 sólista Baletu Národního divadla, od ledna 2019 umělecký ředitel Moravského divadla Olomouc, lektor, choreograf.

MICHAL ŠTÍPA | BALET, MORAVSKÉ DIVADLO OLOMOUC

MONIKA YAMAMOTO

Monika Prikkelová alias Monika Yamamoto je priekopníčkou štýlu Vogue na Slovensku. Úspešne buduje vogueovú ballroom komunitu na Slovensku a v Čechách. Okrem učenia organizuje vogue ball v Bratislave, Ball of Shame, riadi tanečnú agentúru mondance a svetelnú show Tron Girls. Na lekcii vás strhne svojim nadšením a očarí ženským pohybom.

MONIKA YAMAMOTO

MR. YOUTUBE (USA)

Tvůrce novodobého tanečního stylu Lite Feet (energický taneční styl, který se v poslední době stává ve světové street dance scéně neskutečně populární). Spolupracoval s prestižním umělci Chrisem Brownem, Seanem „Puffy“ Combsem a LaurieAnn Gibson.

MR. YOUTUBE (USA)

MULLA (Mulla Zuev)

Hip-Hop Freestyle, Zoo Clan / Art Factory

MULLA (Mulla Zuev)

NATAŠA NOVOTNÁ

Česká tanečnice, choreografka, lektorka, spoluzakladatelka souboru 420PEOPLE a zakladatelka Kyliánova nadačního fondu v Praze.

NATAŠA NOVOTNÁ

NO FEET

Taneční studio NO FEET vzniklo v roce 2007 a za dobu svého fungování dosáhlo již mnohých úspěchů. Může se chlubit titulem mistrů světa, Evropy i republiky ve stepu a i ve street dance získalo již mnohá ocenění. Od roku 2010 je také pořadatelem Mezinárodního stepařského festivalu Brno, největší akce svého druhu u nás. Kromě stepu a streetu nabízí kurzy break dance, jazz dance a baletu.

NO FEET

OM DANCE ACADEMY

Om Dance Academy je taneční skupina a škola indického tance, zejména Bollywoodu - tedy indického filmového tance. S lektorkami, choreografkami a držitelkami několika cen - Jarmilou Chromíkovou a Lucií Linhartovou můžete nahlédnout do pestrého světa indických filmů, kde taneční scény hraji nedílnou součást. Písně a tance jsou o vyprávění příběhu a snoubí se v nich vliv klasických indických tanců, ale i moderních západních stylů.

OM DANCE ACADEMY

OTEC MIREC (Miroslav Janík)

Otec Mirec je multifunkčné teleso žijúce v Bratislave na Slovensku. Na tanečnej scéne sa pohybuje 12 rokov. Aktuálne pôsobí v tanečnej škole Neytiri. Jeho hlavné zamernie je na štýly Hip Hop, House Dance a Chicago Footwork, ale je ovplyvnený mnohými tancami a hlavne hudbou.

OTEC MIREC (Miroslav Janík)

PAVEL KOLÁŘ

Pavel Kolář, profesionální tanečník, 6 let v angažmá Národního divadla Brno. Zkušený pedagog moderního a klasického tance, choreograf, spolumajitel brněnského studia Schola Artist, které se zaměřuje na výuku dětí a dospělých, nejen v moderním a klasickém tanci, ale i Pole dance, Aerial Silks, Aerial Hoop.

PAVEL KOLÁŘ

PAVEL MAXIMENKO & PETRA ORÁLKOVÁ

Pavel a Peťa jsou lektoři z tanečního studia Stolárna , které se věnuje společenským tancům jako jsou SALSA, BACHATA, KIZOMBA, ZOUK aj. (social dancing) .

PAVEL MAXIMENKO & PETRA ORÁLKOVÁ

PETR POHLODEK & KATEŘINA POHLODKOVÁ

Petr a Katka jsou hlavními trenéry taneční školy DANZA Brno. Za svou taneční kariéru získali nevyšší možnou výkonnostní třídu. Jsou mistry ČR a finalisté mistrovství světa ve standardních choreografiích.

PETR POHLODEK & KATEŘINA POHLODKOVÁ

POLE DANCE S BARČOU ORSÁGOVOU

Pole dance studio v Hranicích na Moravě vedené českou elitní pole dance tanečnicí Barborou Orságovou. Zaměřujeme se především na individuální lekce s cílem co nejefektivnějšího tréninku.

POLE DANCE S BARČOU ORSÁGOVOU

PRAŽSKÁ TANEČNÍ KONZERVATOŘ A SOŠ

Pražská taneční konzervatoř je soukromá škola s více než dvacetiletou tradicí. Nabízí osmileté studium zakončené státní maturitou a absolutoriem. Výuka zahrnuje techniku klasického tance, taneční gymnastiky, moderního tance, lidového a charakterního tance a tance historického.

PRAŽSKÁ TANEČNÍ KONZERVATOŘ A SOŠ

RADEK KUBÁK & DAŠA BÁTOROVÁ

Radek Kubák a Daša Bátorová jsou lektoři brněnského tanečního studia Stolárna, taneční nadšenci s vášní především pro karibské a afrolatinské tance. Mistři České republiky Svazu učitelů tance v Bachatě pro rok 2017 a druzí vicemistři pro rok 2018. Jejich srdce patří především dominikánské Bachatě.

RADEK KUBÁK & DAŠA BÁTOROVÁ

RADOST IMPULS BOHUMÍN

Taneční soubor, který se v tanečním světě pohybuje již 38 let. Na svém kontě má nespočet titulů mistra České republiky, ale také tituly mistra Evropy a Světa. V roce 2019 získal titul "MISTR MISTRŮ" v dětské věkové kategorii napříč všemi tanečními styly.

RADOST IMPULS BOHUMÍN

REGINA (Regina Aitova)

Tanečníce a choreograf původem z Ruska. Věnuje se freestylu, Hip Hopu a Dancehall kultuře.

REGINA (Regina Aitova)

SONJU (Jižní Korea)

Teprve 24letá talentovaná tanečnice světové úrovně, která vyučuje po celé Korei.

SONJU (Jižní Korea)

STREET BUSTERS

Jihlavská taneční škola s desetiletou tradicí, která se věnuje výhradněstreet dance.

STREET BUSTERS

STYL DANCE UNIČOV

Taneční skupina STYL DANCE působí v Uničově od roku 2006 a v současné době se věnuje především street dance. Nejúspěšnější pro nás byl rok 2019, kdy jsme se všemi soutěžními choreografiemi postoupili na MČR Beat Street. Dospělácká choreografie RnP zde obsadila 1. místo, juniorská choreografie I GOTTA MOVE 4. místo.

STYL DANCE UNIČOV

SVATAVA KOBZOVÁ & BARBORA HÁJKOVÁ

Barbora Hájková a Svatava Kobzová se věnují Akrojóze již pět let. Obě mají taneční backround. Svatava je také certifikovaná lektorka jógy a Barbora bývalá gymnastka. V akrojóze nalezají způsob, jak spojit všechny jejich předchozí zkušenosti a znalosti a vytvořit nekonečnou flow založenou na vzájemné rovnováze a podpoře.

SVATAVA KOBZOVÁ & BARBORA HÁJKOVÁ

T-Group Dance Studio

Stepařské studio založené šestinásobným mistrem světa ve stepu, Tobiášem Koširem. T-Group chce vychovat novou generaci českých stepařů, kteří budou nedílnou součástí světové stepové scény.

T-Group Dance Studio

TANEČNÍ KONZERVATOŘ BRNO

Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace, je škola zřizovaná Jihomoravským krajem. Je to osmiletá škola, která připravuje studenty na dráhu profesionálních tanečníků zejména v oboru klasický a moderní tanec (s titulem Dis. – diplomovaný specialista), kteří pak působí na divadelních scénách nejen v ČR, ale i v zahraničí.

TANEČNÍ KONZERVATOŘ BRNO

TESS (Tereza Nečas Lempartová)

Tess je brněnská tanečnice, lektorka, máma a zakladatelka tanečního studia Art Factory Brno. Vzdělávala se v NYC a po celé Evropě, učila i v Dublinu a Londýně, kde nějaký čas žila. Nyní předává své znalosti mladé generaci a pracuje na nových projektech.

TESS (Tereza Nečas Lempartová)

TOMÁŠ KUŤÁK

Absolvent JAMU - obor pedagogika tance, 16 ti letá pedagogická praxe, profesor moderního tance na konzervatoři Jaroslava Ježka, choreograf a zakladatel Evil dancers dance company, choreograf muzikálů Mýdlový princ, Robinson a Shrek, tanenčík a solový tanečník mnoha pražských muzikálů, tanečník v US pro společnost Princess cruises, turné po UK

TOMÁŠ KUŤÁK

TS BUNNY

Taneční studio Bunny se zaměřuje na streetové taneční styly pro děti od 3let až po dospělé. Na svém kontě má několik titulů mistrů České republiky v battle crew juniorů a pro rok 2019 se stala Winners SDK junior battle crew vs crew.

TS BUNNY

TS DANZA

Jedna z nejstarších tanečních škol v Brně - již 3 generace se věnují tanečním kurzů pro všechny generace, tanečnímu sportu a kolektivním vystoupením. Danza Brno, jako držitel mnoha ocenění, reprezentuje Českou republiku na titulárních soutěžích ME a MS.

TS DANZA

TS FLAMINGO BRNO

Dívčí taneční skupina zabývající se mažoretkovým sportem sídlící v centru Brna, kdy jejich motto zní „Miluj tanec v sobě“. Zaměřují se na moderní sestavy s náčiním baton (hůlka) a pom pom (třásně) na soutěžní úrovni. Součástí tréninků je tzv. pohybová průprava, kde děvčata procvičují i správné držení těla, základy baletu, gymnastiky a akrobacie. Okrajově se zabývají i dalšími tanečními styly (např. latinskoamerickými tanci).

TS FLAMINGO BRNO

UNION RUNNERS

Union Runners je brněnská krumpová skupina, která vznikla v roce 2008. Za ty roky se v ní vystřídalo mnoho vynikajících krumperů, mezi které patří stálí členové a zakladatelé Straight Danger a Madd Joker. Mezi tanečními úspěchy této skupiny vyčnívá nejvíce vítězství v mezinárodním krumpovým battlu EBS, kde jako první crew v historii vyhráli nad domácím německým týmem.

UNION RUNNERS

WAHE (Vahe Akopjan)

Milovník hudby a jeden z nejúspěšnějších českých tanečníku, zároveň lektor a choreograf urban stylez. Během své taneční dráhy se stal tanečníkem vice než jednoho stylu. Miluje improvizaci v těchto stylech, buď na jevišti, v divadle (tvorba projektů a shows), nebo jen tak v klubech.

WAHE (Vahe Akopjan)

X-TRIM

Děti 9-11 let

X-TRIM

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště