Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
8.-10.11. 2019

Festival sportu, tance a zábavy

ADÉLA KOUBKOVÁ

Absolventka HAMU, JKGO a stáží v NY (2007 ABT, ABE, 2014 NYU Tish school of Arts), interpretka, choreografka a pedagožka. Mezi největší úspěchy řadí turné v Japonsku a Číně, tituly Mistr Světa a Vícemistr Evropy v prestižních tanečních soutěžích za interpretaci i choreografii a spolupráci s choreografy Vincent Patterson, Sofia Krantz. Za splněný sen považuje spolupráci v RG Contemporary company of New York.

ADÉLA KOUBKOVÁ

Daniel Borak

Daniel Borak je světoznamý stepař ze Švýcarska s českými kořeny. Ikona současného stepu, několikanásobný mistr světa ve stepu, choreograf a lektor tanečního studia Liba Borak.

Daniel Borak

DARIA KLIMENTOVÁ (Royal Ballet School)

Nejslavnější česká primabalerína současnosti. Ihned po dokončení studia se stala sólistkou Baletu Národního divadla Praha a od roku 1995 působila jako první sólistka v souboru Anglického národního baletu po boku těch nejlepších v oboru.

DARIA KLIMENTOVÁ (Royal Ballet School)

DAVID STRNAD (JAMU)

Interní pedagog Janáčkovy akademie múzických umění v Brně,. Bývalý člen Tanečního divadla Bralen Bratislava. Lektor tanečních seminářů určených tanečníkům a tanečním pedagogům doma i v zahraničí. Zaměřuje se na moderní taneční techniky, techniku Lestera Hortona, José Limóna a techniku jazzového tance.

DAVID STRNAD (JAMU)

DEE (Dee Červinková)

Tanečnice, choreografka, bývalá reprezentantka v moderní gymnastice. Tanečnice několika českých muzikálů, činoherních představení, filmů, hudebních videoklipů, televizních pořadů, přímých přenosů či koncertních turné. Zakladatelka tanečního projektu ViViD Dance Company a majitelka tanečního studia ViViD Space na Národní třídě.

DEE (Dee Červinková)

DOMINO a.k.a. Jay Fonk

Freestyler, choreograf, motivátor, kouč, organizátor akcí. Cestuje za tancem po celém světě. Učí v desítce školách po celé republice i za jejími hranicemi. Milovník hip hopové kultury a všeho kolem toho.

DOMINO a.k.a. Jay Fonk

DUĎA (Lukáš Dudík)

Lektor Lolas dance Olomouc, Art Factory Brno, TS Bunny Brno, Funky Beat Frýdek Místek. Výherce Juste Debout Preselection 2016, 2017, 2018. Top 8 Juste Debout Final - Paris. HH Kemp 2016,2017. Funkovým stylům Lockin a Poppin se věnuje přes 12 let

DUĎA (Lukáš Dudík)

FANNY BARROUQUÈRE (Francie)

Fanny Barrouquére je vynikající contemporary tanečnice a pedagožka. Fanny pochází z Francie, kde se začala věnovat tanci už jako dítě. V roce 2008 odstartovala svou profesionální kariéru jako tanečnice v National Ballet v Marseille pod vedením Frédérica Flamanda.

FANNY BARROUQUÈRE (Francie)

FRANTIŠEK SYSEL & LUCIA RIŠOVÁ

Franta a Lucka jsou taneční pár, který se věnuje tancům zlaté éry jazzu a swingu z období 20.-40. let minulého století. Společně učí a tančí swing v Brně, kde také pořádají pravidelné swingové tančírny a jednou do roka ples Rug Cutters' Ball.

FRANTIŠEK SYSEL & LUCIA RIŠOVÁ

GABRIELA TŘÍSKOVÁ

Zumba s Gabcou je smrsti pozitvni energie, ruznorodeho tance od hiphopu po latinu, skvele zabavy, spalovani kalorii, party na place a uzasne nalady. Zumba meni tela, mysl i duse milionum lidi na celem svete.

GABRIELA TŘÍSKOVÁ

HANA LITTEROVÁ

Tanečnice, pedagog klasického i moderního tance, choreograf, režisér a výtvarník kostýmů, laureátka tanečních i choreografických mezinárodních soutěží.

HANA LITTEROVÁ

IVETA LA RUBIA (Iveta Rivero)

Profesionální tanečnice, která pravidelně vystupuje s kapelou Pueblo Flamenco. Vede pravidelné kurzy pro veřejnost v Brně, Zlíně a v Kroměříži. Tanec je pro ni životní náplní, stylem a způsobem života. "Vamos a bailar"

IVETA LA RUBIA (Iveta Rivero)

J.K. SANCHEZ

Tanečník, herec, moderátor, milovník hudby, divadla a umění celkově. Podílel se na projektech jako : Superstar, The Voice, Miss CR atd. Choreograf Bena Cristovao (O2 Arena, Žluté Lázně, "Poslední" Tour). Spolupráce s českými i zahraničními hvězdami na projektech všeho druhu.

J.K. SANCHEZ

LINDA RANČÁKOVÁ

Linda Rančáková působí v ČR i mimo ni jako tanečnice, lektorka a choreografka. Získala několik stipendií na zahraničních stážích. Spolupracovala s mnoha zajímavými osobnostmi (Keira Knightley, Jason Clarke etc.), choreografy (Michael Rooney, Michael Nunn, William Trevitt, Mia Michaels, Kristian Cellini etc.) a režiséry (Ridley Scott, Tarsem Singh, Wim Wenders, MI-ZO etc.). Vytvořila nespočet choreografií pro TV, alternativní projekty, divadla (Project S.O.U.L., Gaze Out, autorský site specifique projekt Comm.UNI.ty ve spolupráci s Vendulou Poznarovou a z nedávné doby např. muzikály „Adéla ještě nevečeřela“ a „Krysař“), reklamní spoty, vieoklipy a filmy. V současné době spolupracuje s Losers new cirque company a dalšími umělci.

LINDA RANČÁKOVÁ

MÁKA (Martina Kvasnicová)

Tanečnice, lektorka a choreografka. Taneční crew BDS Academy, Litefeet nation.

MÁKA (Martina Kvasnicová)

Máka & Káka

Káka a Máka jsou znamá taneční dvojčata narozena v Praze. Reprezentují taneční školu BDS Academy a její battle team, sestry učí nejen v ČR, ale i na SK a v jiných Evropských zemích. Letos sharovaly svoje skillz na SDK.

Máka & Káka

MAREK DĚDÍK

Hvězda televizní soutěže StarDance. Mistr střední Evropy v latinsko-amerických tancích, 5x Mistr Slovenské republiky, Mistr České republiky v latinsko-amerických tancích, Mistr České republiky v Showdance, Finalista světového poháru a Grand Slam Series Latin, Mistr a vícemistr Salsa, Bachata a Merengue.

MAREK DĚDÍK

MARIA (Maria Miteva)

Tanečnice , choreografka a lektorka street dance.

MARIA (Maria Miteva)

MICHAL ŠTÍPA – Moravské divadlo Olomouc

Od roku 2000 sólista Národního divadla v Brně, od sezony 2004–2005 nastoupil do angažmá na post sólisty Národního divadla Praha a v roce 2009 byl jmenován jeho prvním sólistou. V lednu 2019 se stal šéfem baletu Moravského divadla Olomouc.

MICHAL ŠTÍPA – Moravské divadlo Olomouc

MR. YOUTUBE (USA)

Tvůrce novodobého tanečního stylu Lite Feet (energický taneční styl, který se v poslední době stává ve světové street dance scéně neskutečně populární). Spolupracoval s prestižním umělci Chrisem Brownem, Seanem „Puffy“ Combsem a LaurieAnn Gibson.

MR. YOUTUBE (USA)

MULLA (Mulla Zuev)

Hip-Hop Freestyle, Zoo Clan / Art Factory

MULLA (Mulla Zuev)

NATAŠA NOVOTNÁ

Česká tanečnice, choreografka, lektorka, spoluzakladatelka souboru 420PEOPLE a zakladatelka Kyliánova nadačního fondu v Praze.

NATAŠA NOVOTNÁ

OTEC MIREC (Miroslav Janík)

Otec Mirec je multifunkčné teleso žijúce v Bratislave na Slovensku. Na tanečnej scéne sa pohybuje 12 rokov. Aktuálne pôsobí v tanečnej škole Neytiri. Jeho hlavné zamernie je na štýly Hip Hop, House Dance a Chicago Footwork, ale je ovplyvnený mnohými tancami a hlavne hudbou.

OTEC MIREC (Miroslav Janík)

PAVEL KOLÁŘ

Pavel Kolář, profesionální tanečník, 6 let v angažmá Národního divadla Brno. Zkušený pedagog moderního a klasického tance, choreograf, spolumajitel brněnského studia Schola Artist, které se zaměřuje na výuku dětí a dospělých, nejen v moderním a klasickém tanci, ale i Pole dance, Aerial Silks, Aerial Hoop.

PAVEL KOLÁŘ

PETR POHLODEK & KATEŘINA POHLODKOVÁ

Petr a Katka jsou hlavními trenéry taneční školy DANZA Brno. Za svou taneční kariéru získali nevyšší možnou výkonnostní třídu. Jsou mistry ČR a finalisté mistrovství světa ve standardních choreografiích.

PETR POHLODEK & KATEŘINA POHLODKOVÁ

RADEK KUBÁK & DAŠA BÁTOROVÁ

Radek Kubák a Daša Bátorová jsou lektoři brněnského tanečního studia Stolárna, taneční nadšenci s vášní především pro karibské a afrolatinské tance. Mistři České republiky Svazu učitelů tance v Bachatě pro rok 2017 a druzí vicemistři pro rok 2018. Jejich srdce patří především dominikánské Bachatě.

RADEK KUBÁK & DAŠA BÁTOROVÁ

REGINA (Regina Aitova)

Tanečníce a choreograf původem z Ruska. Věnuje se freestylu, Hip Hopu a Dancehall kultuře.

REGINA (Regina Aitova)

SONJU (Jižní Korea)

Teprve 24letá talentovaná tanečnice světové úrovně, která vyučuje po celé Korei.

SONJU (Jižní Korea)

SVATAVA KOBZOVÁ & BARBORA HÁJKOVÁ

Barbora Hájková a Svatava Kobzová se věnují Akrojóze již pět let. Obě mají taneční backround. Svatava je také certifikovaná lektorka jógy a Barbora bývalá gymnastka. V akrojóze nalezají způsob, jak spojit všechny jejich předchozí zkušenosti a znalosti a vytvořit nekonečnou flow založenou na vzájemné rovnováze a podpoře.

SVATAVA KOBZOVÁ & BARBORA HÁJKOVÁ

TESS (Tereza Nečas Lempartová)

Tess je brněnská tanečnice, lektorka, máma a zakladatelka tanečního studia Art Factory Brno. Vzdělávala se v NYC a po celé Evropě, učila i v Dublinu a Londýně, kde nějaký čas žila. Nyní předává své znalosti mladé generaci a pracuje na nových projektech.

TESS (Tereza Nečas Lempartová)

TOMÁŠ KUŤÁK

Absolvent JAMU - obor pedagogika tance, 16 ti letá pedagogická praxe, profesor moderního tance na konzervatoři Jaroslava Ježka, choreograf a zakladatel Evil dancers dance company, choreograf muzikálů Mýdlový princ, Robinson a Shrek, tanenčík a solový tanečník mnoha pražských muzikálů, tanečník v US pro společnost Princess cruises, turné po UK

TOMÁŠ KUŤÁK

WAHE (Vahe Akopjan)

Milovník hudby a jeden z nejúspěšnějších českých tanečníku, zároveň lektor a choreograf urban stylez. Během své taneční dráhy se stal tanečníkem vice než jednoho stylu. Miluje improvizaci v těchto stylech, buď na jevišti, v divadle (tvorba projektů a shows), nebo jen tak v klubech.

WAHE (Vahe Akopjan)

Mohlo by vás zajímat

Video

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014


Fotogalerie

2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014


Vybíráme z firem

 

Současně také

Caravaning Brno
7.-10.11. 2019


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště