Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
9.-11.11. 2018

Festival sportu, tance a zábavy

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

V poslední době se intenzivně věnuje pohybu v anatomických souvislostech, improvizaci a prvkům upside-down v hodinách současného tance i v tanci s partnerem. Působila v Bodhi Project (AT), kde tančila v projektech Vanessy Justice (USA) "My copy world" a Diego Gilla (NL) "How music sounds". Zúčastnila se také unikátního projektu Hofburg bewegt pořádaného rakouskou prezidentskou kanceláří a Tanzquartier ve Vídni. 

Od roku 2012 vyušuje současný tanec na Janáčkově kozervatoři v Ostravě. 

Od roku 2014 vede pohybovou platformu MOVE Ostrava, jejíž součástí je festival tance a cirkusu MOVE Fest,  MOVE Dance studio a MOVE Dance Company.

V současné době jí můžete vidět v autorském představení Carpet Diem, společně s Jindrou Panským a nebo Snílci v choreografii Anny Jirmanové. Obojí pod křídly MOVE Dance Company.

Také spolupracuje s integrovanou taneční skupinou Bílá holuce, kde se choreograficky podílela na představení Cirkus a Kytice lidem vázaná.

CLASSIC & MODERN DANCE STUDIO

Sobota 11.11.2017
11:30-13:00
Contemporary partnering
(MASTER CLASS)

Neděle 12.11.2017
10:00-11:30
Contemporary partnering
(OPEN CLASS)

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště