Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
9.-11.11. 2018

Festival sportu, tance a zábavy

Adéla Machálková

Aerial hoop se věnuji 3 roky a aktuálně jsem lektorkou v Decadance studiu v Brně.

Adéla Machálková

Alesya Dobysh

Alesya Dobysh - professional dancer hails from Moscow Russia, now based in The Netherlands, choreographer, teacher of urban dance styles with more then 10 years experience.

Alesya Dobysh

Andyboj

Tancu sa venujem od svojich 12 rokov no hudba bola mojou súčasťou už od útleho veku . Prvých 7 rokov to bol bboying, neskôr som sa zozámil s house dance a hip hop freestyle, ktorým sa venujem dodnes.

Andyboj

Barbora Orságová

Barbora Orságová patří mezi elitní pole dancery České republiky. Působí jako lektorka pole dance ve Vídni. Mezi její největší soutěžní úspěchy patří titul Vicemistryně České republiky v Pole Sport 2017 s oceněním za nejlepší provedení a nejlepší umělecký dojem, dále potom vítězství na Sport Expo Pole Battle 2017 v Praze. V mezinárodní soutěži Pole Battle League (EPDF) aktuálně obsazuje první příčku.

Barbora Orságová

Béla Kéri Nagy (Balet Jihočeského divadla)

Je absolventem taneční akademie v Budapešti. Od roku 1992 člen a sólista Baletu Pécs, od roku 2003 sólistou, pedagogem a asistentem choreografie v Baletu Debrecen a Hungarian Ballet Theatre. Aktivně se věnuje pedagogické činnosti na taneční konzervatoři Taneční Centrum Praha.

Béla Kéri Nagy (Balet Jihočeského divadla)

D’ANGELO BROS

Bratři D’Angelo (Emanuele a Leonardo) jsou stepaři, choreografové a osminásobní mistři světa ve stepu. Jako účastníci prestižního mezinárodního stepařského projektu „TAP UNITED“ v Bostonu byli oceněni speciálním vyznamenáním guvernéra amerického státu Massachusetts a olympijskou komisí jako „sportovci roku 2014“.

D’ANGELO BROS

Dano Lipták

Dano je tanečníkem již 19 let, tančí především hip hop, house, funk. 10 let je lektorem BDS Academy!

Dano Lipták

Daša Bátorová (TS Stolárna)

V roce 2005 potkala salsu a byla to láska na první "dobu". Tanec se stal jejím životním stylem a začala poznávat krásy i ostatních tanců - bachata, reggaeton, zouk, west coast swing. Největší závislost v ní ale vyvolala kizomba svou smyslností a samba de gafieira svou hravostí.

Daša Bátorová (TS Stolárna)

David Strnad (JAMU)

Proděkan a interní pedagog Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, 11 let byl uměleckým šéfem Tanečního divadla MAXIMVS Brno.

David Strnad (JAMU)

Duďa

Funkovym stylum poppin a lockin se venuji zhruba 10 let. V tanecni skole lolas dance olomouc momentalne pusobim jako lektor ale uz od r. 2010 jsem clenem Hollywood stars crew, ke ktere se hrde hlasím. Moji nejvetsi inspirací byl Michael Jackson, jehoz hudbe a tanci vdecim za vsechno co dnes umím. Za nejvetsi uspech povazuji to ze muzu svoje zkusenosti a know how predavat druhym tanecnikum.

Duďa

Endrewstyle

Tanečník původem z Brna, který zaznamenává úspěchy po celém světě. Je vítězem SDK World Battle a také finalistou SDK Asia 2016.

Endrewstyle

Fabbreezy

Choreographer and performer talent, world-class worked on projects of large magnitudes as: THRILLER LIVE, BLAZE, MUSICALS, MOOVIE(STREET DANCE 3D & many others...)

Fabbreezy

Faly Faye (BA-TO-CU)

Narodil se v Senegalu v rodině griotů, to znamená afrických umělců hudebníků, kteří předávájí umění africké hudby svého rodu z generace na generaci a hudební talent nesou jednotliví členové rodiny ve svých v genech. Jeho otec i dědeček byli vynikající bubeníci – hráči na senegalské bubny sabary.

Faly Faye (BA-TO-CU)

Fifa

Lektor a choreograf taneční skupiny Beat Up Ostrava. Věnuje se jak choreografiím, tak i freestylu. Jeho hlavní taneční doménou je street dance (hip hop, house), ale neváhá se vzdělávat i v dalších stylech.

Fifa

František - Frank Tomas Grapl Junior (Whakaari Rotorua)

Vedoucí folklórní skupiny Whakaari Rotorua, muž, který má po otci moravské kořeny, jeho maminka je Maorka. Frank je poloviční Čech, má velký vztah Česku, k historii a tradici - znáte nějakého jiného Maora, který by měl doma schovaný třeba podpis Edvarda Beneše? Je mu teprve 35 let, vzpomínek a zážitků, a to i ve spojení s českou kulturou, má ale tolik, že by to pro jiné vydalo na několik životů.

František - Frank Tomas Grapl Junior (Whakaari Rotorua)

Hana Litterová (JAMU & TK Brno)

Po absolvování Taneční konzervatoře v Brně působila v letech 1988-2008 jako sólistka baletu ND Brno. V roce 2006 ukončila studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně obor taneční pedagog, nyní vyučuje na Taneční konzervatoři v Brně klasický, scénický a moderní tanec.

Hana Litterová (JAMU & TK Brno)

Hana Valová & High Edition (Taneční škola Danza)

Hana Valová alias Háňa pochází z taneční skupiny High Edition, která je na scéně již 10 let! Také je součástí celosvětového seskupení tanečníků Imperial House of Waacking.

Hana Valová & High Edition (Taneční škola Danza)

Christina Spirig

Christina has a gymnastic background over 10 years. She practised also breakdance for a while till she found her passion in poledance in 2009 after the birth of her son. Very soon she got certificated as a teacher and opened her own studio in 2014 and the second one in 2017, both in Lucerne.

Christina Spirig

Jan Dvořák & Ina Daučíková (Bohemian Salseros)

Jako diplomovaný lektor založil školu tance a taneční skupinu Bohemian Salseros, kde působí od roku 2003 jako učitel, manažer a choreograf párových tanců. Společně s partnerkou Inou se věnují nejen výuce, ale i tvorbě tanečních choreografií, se kterými skupina vystupuje na soutěžích, festivalech nebo soukromých akcích v ČR i zahraničí.

Jan Dvořák & Ina Daučíková (Bohemian Salseros)

Jana Habalová (TS Stolárna)

Jana tancuje s přestávkami od osmi let. Začínala v klasické ZUŠce v tanečním oboru, kde získala základy klasického, současného i moderního tance. Ze ZUŠky přešla do tanečního centra Monsignore, kde se věnovala contemporary dance a technice Marthy Graham. Ve 14ti letech se náhodně zúčastnila výběrového řízení do taneční skupiny Ryengle, kde poprvé objevila párový tanec (taneční vynechala), který si ji získal.

Jana Habalová  (TS Stolárna)

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

Jana Ryšlavá

Jana Střílková (Forró Prague)

Od roku 2013 se intenzivně věnuje brazilským párovým tancům, především forró. Pravidelně se účastní mezinárodních festivalů, pobývala půl roku v Brazílii, kde načerpala cenné znalosti v "domácím prostředí".

Jana Střílková (Forró Prague)

JK Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, moderátor a music lover. mezinárodní lektor (All around the world - od Japonska, přes Čínu, Evropu až do USA)

JK Sanchez

KALO

Roman Kejík (KALO) je profesionální tanečník, lektor, choreograf, freestyler, který se věnuje street dance stylům.

KALO

Kristýna Zemanová (Yoga House)

Po studiu Taneční Konzervatoře Brno mě tanec a sport postupně dovedli k józe. Byla to láska na první pozdrav slunci, na první nádech a výdech. Jóga můj život ovlivnila na tolik, že jsem se začala postupně věnovat i samotnému lektorování jógy, pořádání jógových pobytů, workshopů a seminářů a v roce 2016 jsem si s kamarádkou založila vysněné jógové studio v Brně - Yoga House.

Kristýna Zemanová (Yoga House)

KUFA & LUCCY

Luccy a Kufa dvě tanečnice, lektorky a především velmi blízké kamarádky z Brna. Spojuje je společná vášeň k tanci a hip hopová kultura. Známá dvojice žen, které se nejraději reprezentují právě pohromadě , ať už na battlech nebo kdekoli jinde.

KUFA & LUCCY

Lenka Fučíková

Jmenuji se Lenka a jsem tanečnicí a lektorkou z Brna. Tanci a pohybu se věnuji již od útlého dětství. Začínala jsem jako pětiletá ve folklórním souboru Púčik a té doby mám k lidové kultuře a tradicím opravdu blízko. Během studia na taneční konzervatoři jsem se seznámila s většinou tanců Čech, Moravy a zemí karpatského oblouku, které jsem následně jako tanečnice VUS Ondráš prezentovala na scéně v tuzemsku i zahraničí. Další zkušenosti jsem získala za svého působení v profesionálním tělese Slovenského ľudového uměleckého kolektivu (dále SĽUK).

Lenka Fučíková

Lenka Hůlková

Lenka Hůlková is originally Latin Dancer, Dancing competitively five year - she starts Pole Dancing concurrently. Than she had to choose and she chose Pole Dance to be her carier. She has many successes as trainer/coach and athlete too. Lenka and Pavel founded a new Studio in Brno - Schola Artist.

Lenka Hůlková

Lída Janská a Antonio Aldea (Tango Praha)

Lída Janská se tancem se zabývá již od 12 let, kdy se věnovala folklórním tancům a poté soutěžnímu tancování, ve kterém získala mezinárodní třídu ve standardních tancích a semifinálové umístění na mistrovství republiky. Účastnila se mnoha národních i zahraničních soutěží.

Lída Janská a Antonio Aldea (Tango Praha)

Linda Rančáková

Linda Rančáková působí v ČR i mimo ni jako tanečnice, lektorka a choreografka. Získala několik stipendií na zahraničních stážích. Spolupracovala s mnoha zajímavými osobnostmi, choreografy a režiséry.

Linda Rančáková

LUCCY

Luccy už 10let působí jako taneční lektor v Brně. Učila a učí v mnoho tanečních školách kde rozvíjí nové generace tanečníků, především v Art Factory. Miluje vše, co je spojené s hip hopovou kulturou a preferuje taneční styl house dance, který je pro ní spirituální záležitost.Je členkou housové crew Spirit shop a mimo jiné je tanečnicí Moniky Bagárové.

LUCCY

Máka & Káka

Káka a Máka jsou znamá taneční dvojčata narozena v Praze. Reprezentují taneční školu BDS Academy a její battle team, sestry učí nejen v ČR, ale i na SK a v jiných Evropských zemích. Letos sharovaly svoje skillz na SDK.

Máka & Káka

Martin Svobodník (Balet, Národní divadlo Brno)

Martin Svobodník pochází z Brna, kde po absolvování taneční konzervatoře nastoupil do tříletého angažmá v Národním divadle Brno. Poté působil 12 let v baletních souborech v Německu (Opernhaus Halle, Divadlo Gera, Leipziger Ballet).

Martin Svobodník (Balet, Národní divadlo Brno)

Martin Šmoldas (TS Stolárna)

Martin je dlouholetý tanečník, který začínal se standardními a latinskoamerickými tanci, hlavně pro zábavu a až později se náhodou dostal na kurz zouku, který ho uchvátil.

Martin Šmoldas (TS Stolárna)

Om Dance Academy

Om Dance Academy - profesionální taneční skupina, která se věnuje indickému Bollywoodskému tanci - je velmi uznávaná indickou komunitou v ČR a pravidelně vede kurzy indického tance přímo v budově indického velvyslanectví. Svou pedagogickou činnost velmi úspěšně uplatňuje také v Mezinárodní škole v Praze (International school of Prague), kde v rámci mimoškolních aktivit učí malé tanečníky poznávat kouzlo indického tance a radosti z pohybu.

Om Dance Academy

Patrik Kejik aka Carlos

Jmenuji se Patrik a.k.a. Carlos, je mi 24 let a jsem z Brna. Působím jako dancer a lektor na české i zahraniční scéně již 10 let a k tomu jsem začal nově hrát na battlové scéně jako DJ (viz SDK Europe 2016, Hejbejse, Dance Floor Attack 2016).

Patrik Kejik aka Carlos

Pavel Kolář (Schola Artist)

Pavel Kolář studoval Taneční konzervatoř hl.m. Prahy, kterou absolvoval s vyznamenáním a diplomem v oboru Moderní tanec. Po studiích dostal angažmá v Národním divadle Brno, kde strávil 6 let jako tanečník v baletním sboru.

Pavel Kolář (Schola Artist)

Pavel Maximenko (TS Stolárna)

Od malička jsem měl vztah k hudbě. Měl jsem jí rad ve všech podobách, ať už to byl zpěv, hraní na nějaký nástroj, anebo tanec. Proto jsem to musel vyzkoušet všechno. Po té co jsem zkoušel hrát na klavír, kytaru a zpívat, začal jsem závodně tančit standartní a latinsko-americké tance.

Pavel Maximenko (TS Stolárna)

Pavlína Neveselá

Absolventka Fakulty Sportovních Studií a Pedagogické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně, obor anglický jazyk a literatura, tělesná výchova pro SŠ

Pavlína Neveselá

Petr Zabystrzan (Art 4 People)

Tanec je mojí součástí už od dětství. Díky vytrvalosti se mi spolu s taneční partnerkou podařilo dosáhnout i na nejvyšší republikové příčky, a to jak v juniorských kategoriích, tak i na profesionální dráze v kategorii dospělých. V současné době také působím jako porotce na tanečních soutěžích a již několik let se snažím předávat své taneční zkušenosti svým svěřencům.

Petr Zabystrzan (Art 4 People)

Regina

Zoo Clan / Art factory represent. Freestyle tanečnice, choreografka. Pochází z Ruska. Věnuje se převážně stylům hip hop a dancehall. Výherkyně mnoha battlů v Česku, Rusku, Polsku, Německu, Itálii, Maďarsku, Rakousku.

Regina

Romana Zahálková

Romana je lektorkou pole dance v plzeňském studiu Fitness Olympia. Pole dance se věnuje od léta 2010, od jara 2012 učí a soutěží. Mezi její největší úspěchy patří 1. místo na Mistrovství ČR v Pole Sport 2016 (IPSF) v kat. Elite a 11. místo na Mistrovství světa v Pole Sport 2016 v Londýně (IPSF). Její motto zní: "Vždy si věř, tvrdě makej a nevzdávej se."

Romana Zahálková

Tess – Art Factory

Tanci se věnuje od útlého věku, profesionálně učí již 13 let. Vzdělávala se v NYC, Londýně, Paříži, Stockholmu, Dusseldorfu, Itálii. Učila v Londýnském Studiu 68, Dublinu, Budapešti, na Slovensku a po celé ČR.

Tess – Art Factory

Tomáš Kuťák (Evil Dancers)

Absolvent JAMU, obor pedagogika tance, pedagog v největších tanečních studiích v ČR (Danceperfect, Dancestation, Dancers club), který vyučuje workshopy po celé ČR. Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers dance company, tanečník a sólový tanečník řady českých muzikálů, tanečník Princess cruises (US), tanečník na turné Streams (UK), dále také tvůrce a choreograf Top Prague Cabaret Show.

Tomáš Kuťák (Evil Dancers)

Viktor Yamamoto

Momentálne som členom európskeho houseu (*2017) House of Yamamoto. Taktiež som otcom česko-slovenského House of Velvet (crew venujúca sa vogueu) spolu na čele s Monikou Prikkelovou (matka).

Viktor Yamamoto

Zuzana ‘’ZIZOE’’ Veselá

Milovnice hudby, pohybu, umění, přírody a fashion směrů.

Zuzana ‘’ZIZOE’’ Veselá

Zuzana Fialová

Tanec a sport mě provází už od malička. V dětství jsem se několik let věnovala moderní gymnastice na vrcholové úrovni. Později jsem nějaký čas trénovala break dance. Tyto dvě nezapomenutelné zkušenosti mi daly průpravu flexibility a síly a dostali mě tam, kde jsem teď - "tanečnice ve vzduchu".

Zuzana Fialová

ZUZKA AL

Výborná choreografka a lektorka pro FDC Praha. Nejvíce se věnuje hip hopu a poppinu, dále také freestylua battlům. Preferuji především groove a musicality.

ZUZKA AL

Mohlo by vás zajímat

Video

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Fotogalerie

SPORT Life! 2017

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště