Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
9.-11.11. 2018

Festival sportu, tance a zábavy

Andyboj

Tancu sa venujem od svojich 12 rokov no hudba bola mojou súčasťou už od útleho veku . Prvých 7 rokov to bol bboying, neskôr som sa zozámil s house dance a hip hop freestyle, ktorým sa venujem dodnes.

Andyboj

Dano Lipták

Dano je tanečníkem již 19 let, tančí především hip hop, house, funk. 10 let je lektorem BDS Academy!

Dano Lipták

Duďa

Funkovym stylum poppin a lockin se venuji zhruba 10 let. V tanecni skole lolas dance olomouc momentalne pusobim jako lektor ale uz od r. 2010 jsem clenem Hollywood stars crew, ke ktere se hrde hlasím. Moji nejvetsi inspirací byl Michael Jackson, jehoz hudbe a tanci vdecim za vsechno co dnes umím. Za nejvetsi uspech povazuji to ze muzu svoje zkusenosti a know how predavat druhym tanecnikum.

Duďa

Endrewstyle

Tanečník původem z Brna, který zaznamenává úspěchy po celém světě. Je vítězem SDK World Battle a také finalistou SDK Asia 2016.

Endrewstyle

JK Sanchez

Tanečník, choreograf, herec, moderátor a music lover. mezinárodní lektor (All around the world - od Japonska, přes Čínu, Evropu až do USA)

JK Sanchez

KALO

Roman Kejík (KALO) je profesionální tanečník, lektor, choreograf, freestyler, který se věnuje street dance stylům.

KALO

KUFA & LUCCY

Luccy a Kufa dvě tanečnice, lektorky a především velmi blízké kamarádky z Brna. Spojuje je společná vášeň k tanci a hip hopová kultura. Známá dvojice žen, které se nejraději reprezentují právě pohromadě , ať už na battlech nebo kdekoli jinde.

KUFA & LUCCY

LUCCY

Luccy už 10let působí jako taneční lektor v Brně. Učila a učí v mnoho tanečních školách kde rozvíjí nové generace tanečníků, především v Art Factory. Miluje vše, co je spojené s hip hopovou kulturou a preferuje taneční styl house dance, který je pro ní spirituální záležitost.Je členkou housové crew Spirit shop a mimo jiné je tanečnicí Moniky Bagárové.

LUCCY

Patrik Kejik aka Carlos

Jmenuji se Patrik a.k.a. Carlos, je mi 24 let a jsem z Brna. Působím jako dancer a lektor na české i zahraniční scéně již 10 let a k tomu jsem začal nově hrát na battlové scéně jako DJ (viz SDK Europe 2016, Hejbejse, Dance Floor Attack 2016).

Patrik Kejik aka Carlos

Regina

Zoo Clan / Art factory represent. Freestyle tanečnice, choreografka. Pochází z Ruska. Věnuje se převážně stylům hip hop a dancehall. Výherkyně mnoha battlů v Česku, Rusku, Polsku, Německu, Itálii, Maďarsku, Rakousku.

Regina

Zuzana ‘’ZIZOE’’ Veselá

Milovnice hudby, pohybu, umění, přírody a fashion směrů.

Zuzana ‘’ZIZOE’’ Veselá

Mohlo by vás zajímat

Video

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Fotogalerie

SPORT Life! 2017

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště