Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
9.-11.11. 2018

Festival sportu, tance a zábavy

Béla Kéri Nagy (Balet Jihočeského divadla)

Je absolventem taneční akademie v Budapešti. Od roku 1992 člen a sólista Baletu Pécs, od roku 2003 sólistou, pedagogem a asistentem choreografie v Baletu Debrecen a Hungarian Ballet Theatre. Aktivně se věnuje pedagogické činnosti na taneční konzervatoři Taneční Centrum Praha.

Béla Kéri Nagy (Balet Jihočeského divadla)

David Strnad (JAMU)

Proděkan a interní pedagog Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, 11 let byl uměleckým šéfem Tanečního divadla MAXIMVS Brno.

David Strnad (JAMU)

Hana Litterová (JAMU & TK Brno)

Po absolvování Taneční konzervatoře v Brně působila v letech 1988-2008 jako sólistka baletu ND Brno. V roce 2006 ukončila studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně obor taneční pedagog, nyní vyučuje na Taneční konzervatoři v Brně klasický, scénický a moderní tanec.

Hana Litterová (JAMU & TK Brno)

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

Jana Ryšlavá

Kristýna Zemanová (Yoga House)

Po studiu Taneční Konzervatoře Brno mě tanec a sport postupně dovedli k józe. Byla to láska na první pozdrav slunci, na první nádech a výdech. Jóga můj život ovlivnila na tolik, že jsem se začala postupně věnovat i samotnému lektorování jógy, pořádání jógových pobytů, workshopů a seminářů a v roce 2016 jsem si s kamarádkou založila vysněné jógové studio v Brně - Yoga House.

Kristýna Zemanová (Yoga House)

Linda Rančáková

Linda Rančáková působí v ČR i mimo ni jako tanečnice, lektorka a choreografka. Získala několik stipendií na zahraničních stážích. Spolupracovala s mnoha zajímavými osobnostmi, choreografy a režiséry.

Linda Rančáková

Martin Svobodník (Balet, Národní divadlo Brno)

Martin Svobodník pochází z Brna, kde po absolvování taneční konzervatoře nastoupil do tříletého angažmá v Národním divadle Brno. Poté působil 12 let v baletních souborech v Německu (Opernhaus Halle, Divadlo Gera, Leipziger Ballet).

Martin Svobodník (Balet, Národní divadlo Brno)

Pavel Kolář (Schola Artist)

Pavel Kolář studoval Taneční konzervatoř hl.m. Prahy, kterou absolvoval s vyznamenáním a diplomem v oboru Moderní tanec. Po studiích dostal angažmá v Národním divadle Brno, kde strávil 6 let jako tanečník v baletním sboru.

Pavel Kolář (Schola Artist)

Tomáš Kuťák (Evil Dancers)

Absolvent JAMU, obor pedagogika tance, pedagog v největších tanečních studiích v ČR (Danceperfect, Dancestation, Dancers club), který vyučuje workshopy po celé ČR. Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers dance company, tanečník a sólový tanečník řady českých muzikálů, tanečník Princess cruises (US), tanečník na turné Streams (UK), dále také tvůrce a choreograf Top Prague Cabaret Show.

Tomáš Kuťák (Evil Dancers)

Mohlo by vás zajímat

Video

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Fotogalerie

SPORT Life! 2017

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013


Vybíráme z firem

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště