Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
26.-28.11. 2021

Sport, tanec a hry

Program show DANCE Life!

GOGEN DANCE STAGE

sobota 9.11. 2019, PAVILON E, přízemí

DANCE Life! SHOW

10:00 - 12:00

TOP DANCE Life! SHOW

12:00 - 14:30

TOP DANCE Life! TAP SHOW

14:40 -15:00

TOP DANCE Life! STREET SHOW

15:00 - 16:00

TOP DANCE Life! POLE & ART SHOW

16:00 - 17:00

GALA tanečních konzervatoří

17:00 - 18:00

Ballet & Contemporary GALA

18:00 - 19:00

Stav k 30.10.2019. Změna programu vyhrazena.

ACTIWITY DC

Taneční studio Actiwity z Břeclavi. Jsme otevřeni všem, kdo mají o tanec zájem, bez ohledu na talentové schopnosti a dispozice. Jsme zastánci toho, že je třeba si vyzkoušet nejrozmanitější škálu stylů a poté si vybrat své zaměření. Tancem chceme něco říct, tancem žijeme.

ACTIWITY DC

ART FACTORY

Art Factory je brněnské taneční a umělecké studio, nyní na nové adrese (VÁCLAVSKÁ 6 - 2.patro) se širokou nabídkou kurzů a otevřených lekcí /open classů/ s předními českými lektory.

ART FACTORY

ART of FUNK

Funková složka jedné z nejúspěšnějších škol v České Republice, Art Factory, předvede krátkou ukázku funkových stylů Poppin a Lockin na hudbu od předních českých funkových skupin J.A.R. a Top dream company.

ART of FUNK

B - CREW

Nezáleží odkud jsi, nezáleží co umíš. Spojuje nás jedno, láska k tanci. "Buď crew" a vyjádři to, co slovy říci nejde.

B - CREW

B - FRESH BRNO

Taneční studio B-Fresh působí v Brně od roku 2005. Za 15 let existence získalo nespočet cenných umístění, titulů a ocenění jak na choreografických soutěžích, tak na tanečních battlech. Přední taneční subjekt v České republice, zaměřující se výhradně na Street Dance, kladoucí důraz na kvalitní vzdělávání svých studentů pod vedením top lektorské špičky v ČR.

B - FRESH BRNO

BALET, JIHOČESKÉ DIVADLO

Balet Jihočeského divadla v Českých Budějovicích je mezinárodní baletní soubor, který má šestnáct členů. Mezi jeho silné stránky patří široký záběr repertoáru, který sahá od zcela současných choreografii až po klasický titul jako je Šípková Růženka.

BALET, JIHOČESKÉ DIVADLO

BEAT UP OSTRAVA

Beat up vznikl v roce 1993 v Brně a v roce 2007 v Ostravě. Má přes 300 členů od dětí ve věku 4 let přes juniory , dospělé až po rodiče. Získal několik titulů mistři ČR ve street dance,street show a IDO formacích.

BEAT UP OSTRAVA

BOHEMIA BALET

Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Prahy

BOHEMIA BALET

CONTEMPORARY THEATRE

Contemporary Theatre neboli Conteátr je živá, fungující platforma pro choreografy a tanečníky. Tvoříme taneční divadlo, iniciujeme vznik nových potřebných projektů, hledáme cestu mezi komerčním a uměleckým světem, poskytujeme zázemí, sdružujeme umělce, podporujeme studenty tance a choreografie, propojujeme taneční žánry od alternativních až po komerční, spojujeme se s tanečními institucemi. Realizujeme zejména stipendijní programy, rezidence pro začínající i etablované umělce, vlastní produkci a site-specific projekty.

CONTEMPORARY THEATRE

D.S. STUDIO KOŠICE

D.S.Sudio Košice je jedna z najúspešnejších streetdancových tanečných škôl na Slovensku, ktorá vznikla spojením tanečných skupín SPEEDY(2002) a Dancecoholics (2007). Už takmer 15 rokov vytvárame tie najlepšie podmienky pre rast a osobný rozvoj našich tanečníkov -pravidelne organizujeme tréningy, workshopy s TOP CZ /SK a svetovými lektormi, sústredenia, tanečné akcie, battles,výjazdy na Slovenské ale aj zahraničné súťaže, vystupujeme doma a na akciách po celom svete. Sedem dni v týždni sa venujeme tomu, čo nás spája a robí šťastnými.

D.S. STUDIO KOŠICE

Daniel Borak

Světoznámý stepař ze Švýcarska s českými kořeny. Ikona současné ho stepu, několikanásobný mistr světa ve stepu, choreograf a lektor Dance studio Borak. V současnosti žije v Chicagu, kde se působí jako choreograf a stepař v Chicago Human Rhythm Project. Svým energickým a rytmickým si získá každého stepaře i nestepaře.

Daniel Borak

EFEKT DANCE BRNO

Taneční skupinu Efekt Dance Brno založila v roce 2004 Lenka Sochorová. Zázemí skupiny je v Kulturním domě RUBÍN v brněnských žabovřeskách. Street dance je hlavní náplní tréninků pro děti od 3 do 30 let.

EFEKT DANCE BRNO

FUNKY BEAT

Taneční skupina Funky Beat z Frýdku-Místku funguje již 12 let a za tuto dobu si dokázala vybudovat postavení jedné z nejúspěšnějších tanečních skupin České republiky. Její tanečníci se v soutěži malých formací již pravidelně nominují na MISTROVSTVÍ EVROPY A SVĚTA. Skupina spolupracuje s nejlepšími trenéry street dance v ČR!

FUNKY BEAT

JANÁČKOVA KONZERVATOŘ V OSTRAVĚ

Janáčkova konzervatoř v Ostravě je jedna z nejvýznamnějších umělecko-vzdělávacích institucí v České republice. Pod jednou střechou nabízí vzdělání v 5 oborech: hudba, zpěv, tanec, současný tanec a hudebně dramatické umění.

JANÁČKOVA KONZERVATOŘ V OSTRAVĚ

JUST US OLOMOUC

Taneční skupina Just Us je streetová crew z Olomouce, která má pobočku i ve Zlíně. Zaměřujeme se na všechny výkonnostní a věkové kategorie od mini dětí až po rodiče. Včetně pravidelných kurzů je u nás možné navštěvovat open classes a to OC Freestyle, OC Dancehall a OC pro rodiče. Našim cílem je kvalitně vzdělávat tanečníky a poskytnout jim zázemí, kam si mohou přijít vždy zatrénovat. Našim cílem je kvalitně vzdělávat tanečníky a poskytnout jim zázemí, kam si mohou přijít vždy zatrénovat.

JUST US OLOMOUC

LOLA'S DANCE

Jsme taneční škola s dlouholetou tradicí, založena v roce 2004. Svými výsledky se řadíme mezi nejúspěšnější streetové taneční školy v České republice. Naši tanečníci se účastní mnoha soutěží, a to jak těch oficiálních, které vyhlašuje Czech Dance Organization, která jako jediná v ČR může nominovat tanečníky na Mistrovství Evropy či světa, tak těch dnes velmi moderních a oblíbených undergroundových battlů.

MAGIC FREE GROUP

Taneční škola v Brně od roku 1996.

MAGIC FREE GROUP

NO FEET

Taneční studio NO FEET vzniklo v roce 2007 a za dobu svého fungování dosáhlo již mnohých úspěchů. Může se chlubit titulem mistrů světa, Evropy i republiky ve stepu a i ve street dance získalo již mnohá ocenění. Od roku 2010 je také pořadatelem Mezinárodního stepařského festivalu Brno, největší akce svého druhu u nás. Kromě stepu a streetu nabízí kurzy break dance, jazz dance a baletu.

NO FEET

OM DANCE ACADEMY

Om Dance Academy je taneční skupina a škola indického tance, zejména Bollywoodu - tedy indického filmového tance. S lektorkami, choreografkami a držitelkami několika cen - Jarmilou Chromíkovou a Lucií Linhartovou můžete nahlédnout do pestrého světa indických filmů, kde taneční scény hraji nedílnou součást. Písně a tance jsou o vyprávění příběhu a snoubí se v nich vliv klasických indických tanců, ale i moderních západních stylů.

OM DANCE ACADEMY

POLE DANCE S BARČOU ORSÁGOVOU

Pole dance studio v Hranicích na Moravě vedené českou elitní pole dance tanečnicí Barborou Orságovou. Zaměřujeme se především na individuální lekce s cílem co nejefektivnějšího tréninku.

POLE DANCE S BARČOU ORSÁGOVOU

PRAŽSKÁ TANEČNÍ KONZERVATOŘ A SOŠ

Pražská taneční konzervatoř je soukromá škola s více než dvacetiletou tradicí. Nabízí osmileté studium zakončené státní maturitou a absolutoriem. Výuka zahrnuje techniku klasického tance, taneční gymnastiky, moderního tance, lidového a charakterního tance a tance historického.

PRAŽSKÁ TANEČNÍ KONZERVATOŘ A SOŠ

RADOST IMPULS BOHUMÍN

Taneční soubor, který se v tanečním světě pohybuje již 38 let. Na svém kontě má nespočet titulů mistra České republiky, ale také tituly mistra Evropy a Světa. V roce 2019 získal titul "MISTR MISTRŮ" v dětské věkové kategorii napříč všemi tanečními styly.

RADOST IMPULS BOHUMÍN

STREET BUSTERS

Jihlavská taneční škola s desetiletou tradicí, která se věnuje výhradněstreet dance.

STREET BUSTERS

STYL DANCE UNIČOV

Taneční skupina STYL DANCE působí v Uničově od roku 2006 a v současné době se věnuje především street dance. Nejúspěšnější pro nás byl rok 2019, kdy jsme se všemi soutěžními choreografiemi postoupili na MČR Beat Street. Dospělácká choreografie RnP zde obsadila 1. místo, juniorská choreografie I GOTTA MOVE 4. místo.

STYL DANCE UNIČOV

T-Group Dance Studio

Stepařské studio založené šestinásobným mistrem světa ve stepu, Tobiášem Koširem. T-Group chce vychovat novou generaci českých stepařů, kteří budou nedílnou součástí světové stepové scény.

T-Group Dance Studio

TANEČNÍ KONZERVATOŘ BRNO

Taneční konzervatoř Brno, příspěvková organizace, je škola zřizovaná Jihomoravským krajem. Je to osmiletá škola, která připravuje studenty na dráhu profesionálních tanečníků zejména v oboru klasický a moderní tanec (s titulem Dis. – diplomovaný specialista), kteří pak působí na divadelních scénách nejen v ČR, ale i v zahraničí.

TANEČNÍ KONZERVATOŘ BRNO

TS BUNNY

Taneční studio Bunny se zaměřuje na streetové taneční styly pro děti od 3let až po dospělé. Na svém kontě má několik titulů mistrů České republiky v battle crew juniorů a pro rok 2019 se stala Winners SDK junior battle crew vs crew.

TS BUNNY

TS DANZA

Jedna z nejstarších tanečních škol v Brně - již 3 generace se věnují tanečním kurzů pro všechny generace, tanečnímu sportu a kolektivním vystoupením. Danza Brno, jako držitel mnoha ocenění, reprezentuje Českou republiku na titulárních soutěžích ME a MS.

TS DANZA

TS FLAMINGO BRNO

Dívčí taneční skupina zabývající se mažoretkovým sportem sídlící v centru Brna, kdy jejich motto zní „Miluj tanec v sobě“. Zaměřují se na moderní sestavy s náčiním baton (hůlka) a pom pom (třásně) na soutěžní úrovni. Součástí tréninků je tzv. pohybová průprava, kde děvčata procvičují i správné držení těla, základy baletu, gymnastiky a akrobacie. Okrajově se zabývají i dalšími tanečními styly (např. latinskoamerickými tanci).

TS FLAMINGO BRNO

UNION RUNNERS

Union Runners je brněnská krumpová skupina, která vznikla v roce 2008. Za ty roky se v ní vystřídalo mnoho vynikajících krumperů, mezi které patří stálí členové a zakladatelé Straight Danger a Madd Joker. Mezi tanečními úspěchy této skupiny vyčnívá nejvíce vítězství v mezinárodním krumpovým battlu EBS, kde jako první crew v historii vyhráli nad domácím německým týmem.

UNION RUNNERS

X-TRIM

Děti 9-11 let

X-TRIM

Mohlo by vás zajímat

Video

2022 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Fotogalerie

Life! 2022

2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště